Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolsiet

używana czy nowa?

Polecane posty

Gość bolsiet

pytanie kieruje do facetów... nie przeszkadza wam to ze wasze dziewczyny czy tez zony robiło to z innymi facetami przed wami? bo mnie osobiscie to troszke dreczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala po obiadku
a Ty zachowales swoje dziewictwo dla swej obecnej dziewczyny/zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia69
na to ladny egoista jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak jasne będziemy
czekać do, powiedzmy, 30-ego roku życia, odmawiając sobie przyjemności, aż pojawi się taki frajer i nas łaskawie poślubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolsiet
no własnie frajer bo zeni sie z taka dziewczyna ktora batalion talibów przeleciał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się nie żeń kto ci każe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala po obiadku
wybacz to slowo ale KRETYN z ciebie. kaby wszystkie zachiwywalo dziewictwo to robilbys to z koza jak w indiach albo w dziure w plocie wsadzal. KRETYN again

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie
bo jestem dobrym kochankiem - wszystko widziałem i to moje kobietki ... :* :* :*: najpiękniejsze i jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie
tylko w przypadku jednej dziewczyny to mnie mogłoby zaboleć :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolsiet
tzn w jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boliset ma racje
Mnie terz brzydzi mysl ze moglbym spac z kobieta, ktora miala tylu facetow przedemna. Nie dosc ze jakiegos syfa mozna od niej zlapac to jeszcze widmo ze moge byc tylko kolejnym na jej drodze jest przytlaczajace. Prawda jest taka ze mezczyzni lubia sie bzykac z doswiadczonymi kobietami, ale jak chca sie na powaznie zwiazac z jakas to wola dziewice a nie takie ku****szony. Popieram Poliseta w 100% mimo ze zaraz pewnie poleca obelgi pod moim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEPSKI FDK
No pewnie, najlepsza nieużywana. Wyobraźcie sobie na tej używanej ile fiutów sie spuściło, ile spermy ją zbryzgało, no i wspaonnienia ten lepszy, tamten gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowczyni
Myślałam, że to jest temat o odzieży. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bolsiet
nie mogę Tobie napisać co to za jedna ...ale na pewno by bolało :( , choć nic nie zmieniło :) ... nigdy ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no okej
ale pomysl tak. trafiasz na dziewczyne dziwice, kochacie sie, zaczynacie wpolzyc a potem cos jak to niestety w zyciu niewychodzi. no i zostawiasz ją. i juz nie jest dziewica. i jakby kazdy facet tak myslal jak Ty to tamtej juz nikt nie moglby dotknac?! bo uzywana.. ; / lecz sie czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam odwrotnie
mój obecny chłopak pół polski przeleciał, bo przez długi czas umawiał sie na sex bez zobowiązań na wszystkich możliwych portalach :O on jest moim drugim i ciągle się zastawiam co ja robie z facetem, który jest jak grypa - każdy go miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okej- popieram. jesli facet chce miec dziewice to niech sam najpierw bedzie prawiczkiem! wtedy bedzie sprawiedliwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praw25
Ja jestem prawiczkiem i fajnie by było jakby moja przyszła dziewczyna była dziewicą. Jak nie będzie to trudno, ale wolałbym nie wiedzieć, że np. miała 10-ciu, bo pomyślałbym sobie, że była zwykłą blacharą. Wolałbym nie wiedzieć. Z drugiej strony spotykałem same dziewice i przeważnie są strasznie drętwe i boją się nie wiem czego.. Jakby to była operacja na otwartym mózgu. Z drugiej strony takie latawice budzą we mnie obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice boją się tego że
jakiś facet je wykorzysta i rzuci. Bo jeśli tak długo pozostała dziewicą to znaczy, ze chce iść do łóżka z tym jednym jedynym a nie puszczać się z każdym jak popadnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praw25
a potem tworza mase tematow na cafe jak to nie dopasowali sie z mezem bo bzykneli sie po slubie a teraz to jak tu sie wylgac z tego malzenstwa itp. albo ze maz lubi codziennie a ja chce raz na tydzien albo maz nie chce codziennie a ja mam ochote na ostre rzniecie... a facet jak jest dlugo prawiczkiem to nie chce czekac na ta jedyna tylko na kogokolwiek bo juz sperma mu do glowy uderza. resztka czlowieczenstwa powstrzymuje mnie przed pojsciem na kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice boją się tego że
jak ktoś uważa, że seks jest wyznacznikiem udanego związku to chyba ma coś nie tak z główką :O albo jest niedojrzały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno nie dziewica
ale macie kompleksy kmiotki:D Buahahaha, boli was porownanie lepszy-gorszy, bo wiecie, że z waszymi małymi fiutkami i drewnianymi rękami bedziecie zawsze na koncu tej listy, buahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj mnie praw25
umrzesz nie zamoczywszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praw25
To Ty chyba nic nie wiesz o zwiazkach skoro uwazasz, ze seks nic nie znaczy lub jest niewazny. Wiekszosc par, oczywiscie gdy sa anonimowi, stwierdza, ze w ich zwiazku wazny jest w 70% seks, potem cala reszta - jak sie seks pierniczy to z reszty nie ma co zbierac. Jak jest ok to reszte sie buduje i z czasem proporcje sie zmieniaja. Wypowiadali sie ludzie po 40, takze maja juz doswiadczenie a nie to co ty dziecko. co do "moczenia" to mialem okazje, ale bylem na tyle gentlemanem, ze nie doszlo do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice boją się tego że
po pierwsze nie jestem dzieckiem :O po drugie dla facetów seks jest najważniejszy, ale jakbyś nie zauważył jestem kobietą. jakoś seks nie jest dla mnie ważny, a już na pewno nie mam zamiaru budować na nim związku :O najpierw miłość później seks, innej opcji nie ma !!! P.S. a ze niektórym plemniki do głowy uderzają to inna sprawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na taki luksus
jak milosc nie kazdego "stac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulc
Ja wole jak ja ktoś rozprawiczył i czegoś nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice boją się tego że
to jak kogoś na miłość nie "stać" to na seks też nie, proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ja jestem prawiczkiem i chce dziewice, szowinista nie jestem. po prostu by mnie bolal fakt, ze moja dziewczyna spala z innymi, dlatego po prostu nie moge sie wiazac z nie dziewica, bo bym tylko jej i sobie zaszkodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×