Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmacziny Izydor

zapach stóp

Polecane posty

Gość zniesmacziny Izydor

otóż temat nie jest dla fetyszystów :classic_cool: Wali mi z gir jak cholera :o regularnie myje, dbam o nie, a mimo to jeebie mi nieprzecietnie. Nosze bawełniane skarpetki, sportowe buty i nawet jak siedze, to czasem czuje, ze mi wali z gir :o co byscie radzili na taką przypadłosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmacziny Izydor
podbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.dieta/zrezygnuj z przypraw/ 2.stosuj talk kosmetyczny 3.wyjedź nad morze i chodź godzine dziennie w morzu 4.pij tran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comtessa
kup sobie taki żel do stóp Scholl Odour stop chyba się nazywa, smaruje się nim czyste, umyte stópki, czeka aż wyschnie i nie ma bata, żeby ci przez cały dzień zaśmierdły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje dwa wyjscia: 1.moze masz na stopach cos w rodzaju pecherzykow, lubschodzi ci naskorek : idz do dermatologa,dla neigo to normlanka,przypisze ci krem i przejdzie po paru dniach ale buty bedziesz musial zmienic 2.Moze bardzo poca Ci sie stopy i na dodatek pekaja ci piety albo robia ci sie tzw modzele na nogach-zolte twarde miejsca: kup sobiedobrypumeks naturalny i szorstka gabke, zedrzyj stary naskorek z piet i wyszoruj porzadnie stopy. Jest tez taki nowyprodukt na rynku reklamowany jako pod pachy ,stosuje sie raz czy dwa w tygodzniui sie nie pocisz ,tak samo mozna zastosowac na skore stop . Pewnie dostaniesz w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki penisek
jesli jestes kobietą to mogę ci wylizać stopy do białej kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmacziny Izydor
"1.dieta/zrezygnuj z przypraw/ 2.stosuj talk kosmetyczny 3.wyjedź nad morze i chodź godzine dziennie w morzu 4.pij tran" 1. Ktorych? Duzo sole, jem w zasadzie wszystko. I naduzywam alkoholu. tzn piwka :) 2. brudzi skarpetki :o 3. przeciez sie nie przeprowadze nad morze 4. co to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmacziny Izydor
"kup sobie taki żel do stóp Scholl Odour stop chyba się nazywa, smaruje się nim czyste, umyte stópki, czeka aż wyschnie i nie ma bata, żeby ci przez cały dzień zaśmierdły." - to jest męski, damski czy uniwersalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmacziny Izydor
"2.Moze bardzo poca Ci sie stopy i na dodatek pekaja ci piety albo robia ci sie tzw modzele na nogach-zolte twarde miejsca: kup sobiedobrypumeks naturalny i szorstka gabke, zedrzyj stary naskorek z piet i wyszoruj porzadnie stopy." - pękac mi nie pękają, ale faktycznie mam zolte i twarde miejsca :o tak zrobie, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpeciara
scholl odour stop jest uniwersalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmacziny Izydor
"jesli jestes kobietą to mogę ci wylizać stopy do białej kości" - jestem wielkim facetem typu bears i mam stopu rozmiar 47, nadal chcesz mi je wylizac? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×