Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

problem ,,dupny

Polecane posty

znacie moze jakies domowe sposoby leczenia hemoroidow? albo jakies lekarstwo bez recepty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do problemu hmm dupnego
sprobuj nasiadowek z kory debu i masci sciagajacych sa bez recepty,..ale nasiadowki sa najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasiadówek
się nie dostaje, je się robi ;) Gotujesz wodę z kupionymi ziołami zwykłymi lub do przegotowanej wody wrzucasz torebkę ekspresową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasiadówek
zioła kosztują grosze, ok 2-3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do problemu hmm dupnego
idz do apteki i kup suszona kore debu...pozniej zaparz i dolej troszke zimnej wody..tak zeby nie bylo za gorace...i zrob nasiadowke tzn posadz tylek w tych ziolach...wiem jaki to koszmarny bol..a skad sie wzielo to u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie umnie u mojego skarba cus sie zrobilo i podejrzewamy hemoroidka:P a moj ma dume hehe i nie pojdzie dupska wypiac do lekarza hmm poki co go nie boli, krotko ma, bo dopiero dzis wyczul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do problemu hmm dupnego
ale jutro przy wyproznianiu moze chciec leciec do lekarza:)i ie bedzie wstydu zeby wypiac..a poza tym..nie strasze ale warto pokazac to lekarzowi,..bo nie wiadomo czy to rzeczywiscie jest hemoroid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la vern
kup czopki o nazwie prostogliwenol, jakies 30 złe sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, no to dziex jutro mu zrobie nasiadowke heh a Tobie to pomoglo? zniklo samo?? czy jednak wizyta u doktora niezbedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do problemu hmm dupnego
nasiadowke niech zrobi jak najszybciej..i jak mu wyszedl hemoroid on juz nie zniknie..wchlonie sie troche..bedzie mniejszy ale juz zostanie..ja mam jednego po porodzie,..i jak cos ciezkiego ponosze..ale naprawde ciezkiego..albo jak na zimnym posiedze gwarantowany bol dupny jest...ale ta nasiadowke to zrob mu dzisiaj..naprawde polecam,bo jutro moze byc wycie przy wyproznianiu..to boli masakryczmnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie j teraz ta kore dostane, mieszkam w malym miasteczku apteki dawno pozamykane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejej...
proctoglyvenol, jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×