Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baqsik

uhhh. własnie prawie sie wygadałem swojej dziewczyne ze ja zdradzam. FART FART

Polecane posty

Gość baqsik

zaczne tak ze zdarza mi sie sypiac z innymi. no i ostatnio był własnie taki melanz z dodatkowa zabawą. no i wałesnie przed chwila telefon z tekstem - no cześć Paweł - no czesc (głos praktycznie identyczny jak panna z ktora sie przespałem, miała na imie Anka) -poznajesz mnie? -nom Ciebie bym nie poznał? - no to z kim rozmawiasz - nie wiem - byłes ostatnio na melanzu u macka - byłem - poznalismy sie tam i troche sie zabawilismy teraz pamietasz? - nieee (cos mnie powstrzymywało od przywitania sie) - no nie mów ze mnie nie pamietasz.... własnie juz miałem powiedziec cos w stylu "no zrzucam sie przeciez cipeczko, Co ania dzwoni do mnie dopiero teraz bo ma ochote sie jeszcze raz poruchac?" a w tym momencie słochawke bierze ktos inny - no czesc kochanie to była paulina i sie zrzucałysmy. to jak to nie poznałeś jej? - no nie. i wogole to mogłyscie inaczej wkrecac bo ja zawsze na melanzach u macka tylko pije i tu nie wiedziałem nawet o co kaman - oj tam oj tam. kochanie zadzwonie pozniej oki? -no oki ja tez Cie teraz bede sprawdał moja cipo -spoko. no to pa kocham. JA pierdole mój anioł stróz nademną czuwa:) sam bym sobie przypału narobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzzzy
masz fart człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelkins stivens
a co to znaczy zrzucać chyba jakiś wiejski tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baqsik
Teraz mam problem, bo jak sieo kazało że to moja dziewczyna to spierdziałem sie ze strachu o... znowu... FART FART FART... jaki smród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet na zachętę nie będzie
niech ktoś to przetłumaczy, po jakiemu to? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki text
buahaha zrzucać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Też się chciałem spytać o to zrzucać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34474
"moja cipo" ??? wspolczuje jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co to za facet ze Ci po
ale CIUL z Ciebie:D Jak zostawisz swoją kobietę to będzie dla niej FART FART:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baqsik
ja do niej mówie moja cipo a ona do mknie mój klusku - bo mam takiego cienkiego jak makaron ale jej sie i tak podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Jezu, ilu dupków na tym świecie.... Ciekawe czy już załapałeś hiva....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
klusku buahahahhahahahahahaha, dobre 10/10 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
aż się popłakałem trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baqsik
a teraz wracam do roboty po godzinach nurzać się w szambie. niestety w kiblu u sąsiada droselklapa tandetnie zblindowana i ryksztosuje. a daje mi dwa jabole za naprawę joł zgredy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ........ .
baqsiku, może i jesteś z miasta, ale używasz słów charakterystycznych dla społecznych nizin i szumowin pomijając zrzucanie, to słowo \"melanż\" to jest kuriozum jakich mało. osobiście wstydziłbym się go użyć. dno i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknhbgf
o szit jaka wies cipo i zrzucac, jakie teksty walicie dobraliscie sie z ta twoja dziewczyna jak w korcu maku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nas to obchodzi
ze jestes frajerem i zdradzasz swoja kobiete? mam nadzieje ze ona tez zdradza ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baqsikk
qrwa co za cwel pousuwał moje posty? pojebane forum. i jeszcze zarezerwował mi nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baqsik, racja to forum jest popierdzielone z deka, jak facet napisze że zdradza to mega podszywów jest i wogole moderator gmera. jak laska napisze cos w tym temacie to tak ostro aż nie jest. prawda jest taka że jednym z adminów jest pewnie jakas baba co ją facet na boki rąbał i dlatego tak sie msci na autorach... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×