Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Gość wesz wsciekla
czasem my odbieramy siebie inaczej, niz inni nas. Byc moze uwazasz, ze jestes inteligenta, fajna, zadbana i ladna, a moze wcale tak nie musi byc. Moze on nie dostrzega w Tobie tych cech, a jego partnerka przerasta Ciebie wlasnie tymi o to chechami. To, ze nie jestes w jego typie nie upowaznia Ciebie do krytykowania jego kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
nie oszukujmy się ... młodsze uprawiają seks "na rozgwiazdę" - tzn. rozwalą się na łóżku w pozycji Człowieka Witruwiańskiego (zakładam, że panie poniżej 30-stki nie będą nawet wiedziały, co to takiego - polecam Google) i czekają, aż facet zacznie, a następnie - aż skończy i jeszcze smią napisać, że nie rozumieją, czemu wolimy starsze -------------------------------------------------------------------------------------------- To na podstawie wlasnych doswiadczen ? cóz jak pisalem , masz kobiete w łózku , maszz nią sex taki na jaki zasługujesz ! czyli ile dasz - tyle wezmiesz - nic inaczej ! ja rozumiem , ze te starsze juz wiedzą co i jak i dlatego wy lenie pospolite wam takie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyzwanie
dla młodego mężczyzny taka dojrzała kobieta to wyzwanie. jest bardziej wymagająca pod każdym względem i seksie i w zyciu. Nie zadowala sie byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
No to teraz przeczytaj. Mam 46 lat. Pierwszy orgazm w życiu przeżyłam chyba w wieku 27-28 lat (sama). Miałam wtedy już dzieci. Mąż nigdy nie doprowadził mnie do orgazmu ale mi na tym nie zależało. Potem związek 2 letni. Zero orgazmu. --------------------------------------------------------------------------------------------- Bardzo przepraszam , ale za taki stan rzeczy mozesz winic tylko siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kereree
widzę, że jest z Tobą gorzej, niż by się na pierwszy rzut oka wydawało... Mamy rozumieć, że facet powinien uprawiać seks z każdą napotkaną kobietą, bo bez tego nie wie, jaka jest w łóżku?? Skoro nie zwraca na Ciebie uwagi, to widocznie nawet sie nad tym nie zastanawia, bo go NIE INTERESUJESZ !!! uświadomię Ci teraz coś, co Cię prawdopodobnie zaskoczy - większość facetów wbrew obiegowej opinii ma bardziej złożoną osobowość, niż sprowadzającą się do prymitywnych instynktów i niewygórowanych potrzeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejowy
dla mnie nie musi być starsza wiek nie ma znaczenia liczy się to co ma w główce i to jaka jest jeśli pasowałoby mi wszystko w kobiecie 15 lat starszej mógłbym być z taką nie skreślałbym jej. tymbardziej że teraz kobiety około 40 potrafią byc naprawdę atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz przeczytaj ale to bardzo duzo zalezy od partnera, mozna miec takiego gdzie seks bedzie dodatkiem a mozna miec takiego ktory potrafi rozbudzic jazdy fragment kobiety, i wtedy przez caly dzien czuc podniecenie i ta seksualnosc wisi w powietrzu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wściekłej autorki
piszesz że jesteś mądra ale z twoich postów wynika coś zupełnie innego i masz już odpowiedź co on widzi w starszej :P zmądrzejesz to zdobędziesz jakiegoś jak to piszesz przystojnego kulturalnego faceta :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to teraz przeczytaj
Trudno tu się doszukiwac winy. Po prostu brak doświadczenia. Chodzi mi własnie o to, że jak byłam młodsza nie próbowałam tego zmienić i nie brakowało mi tego. A teraz dopiero czerpię z tego radość i tym przyciągam mężczyzn, szczególnie tych młodszych. Mężczyzne przeciez kręci jak partnerka jest zadowolona, zaspokojona i jak pragnie swojego partnera a nie robi to z musu. Wiem zmarnowałam tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła i rozczarowana
Żle mnie tu oceniliście. Jestem po studiach, pracuję, jestem inteligentna i atrakcyjna. Nie napisałam że sie zakochałam w tym koledze ale podoba mi się i chciałbym aby był mna zainteresowany, myśle że mogłaby z nas być para. Na pewno bardziej pasuję do niego niż ona. Jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to teraz przeczytaj
Pisałaś że widziałaś tamta i jest atrakcyjna to o co ci chodzi? Pasujesz z wyglądu - to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła i rozczarowana
Ludzie powinni sie dobierać w tym samym wieku ja rozumiem 5 lat ale nie 15! Poza tym jestem po studiach pracuje z nim w tym samym zawodzie a z tego cio wiem to ona ma tylko średnie wykształcenie i jeszcze ma dzieci z małżeństwa. Ja jestem wolna on też. Bardziej do niego pasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia76
autorko...a ile widzisz par na ulicy, gdzie ona jest brzydka a on przystojniak lub odwrotnie????bo ja duzo...coz, milosc nie wybiera Moj maz jest przystojny,mlodszy ode mnie o 8 lat, kiedys zapytalam go dlaczego jest ze mna, przeciez moglby miec mlodsza kobiete.Odpowiedz byla krotka-bo zakochalem sie w tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnfkdksfkdsff
nie bądź tak rozżalona, znajdź sobie innego,bez dzieci na karku.Tamta niedługo zgaśnie, to ją szybko zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Ma klase,styl i jest poukładana.Ja rónież szukam starszej mam 20 lat,ale lepiej będzie mi się dogadać ze starsza ode mnie dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze chcialem starszą
odkąd skończyłem z dziewczyną w wieku 22 lat to potem zawsze chciałem starsze. Mialem takie po 30-36 lat ale chętnie teraz spróbowałbym z jeszcze starszą po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też coś napiszę
Mogłabym się podpisać pod tym co napisała "no to teraz poczytaj". Wszystko się zgadza, mój wiek też, przeżycia w małżeństwie też, nie zgadza się tylko wiek faceta. Mój jest ode mnie 21 lat mlodszy :D I mogę powtorzyć za moją przedmówczynią: szkoda, ze zmarnowałam tyle lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Wiesz co, Wściekła i rozczarowana? Machnij na niego ręką. Lepiej zainteresuj się mną. Skoro jesteś atrakcyjna i intrygująca, z całą pewnością doczekasz się właściwej reakcji z mojej strony. Dodam, że ja także jestem po studiach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie to wkurza
To że jestes po studiach to juz myslisz że jestes lepsza!!!! Ja nie mam studiów a na pewno nie dorastasz mi do pięt. Wykształcenie to nie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wolę dojrzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między 40 a 50
nigdy nie miałam takiego "brania" jak po 40. cos w tym musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jasne
sex z kobietą dojrzałą jest cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła i rozczarowana
Dla was wszystko kręci sie wokół sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dla mnie nie wszystko wokół seksu, Wściekła. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła i rozczarowana
Pewnie że daję sobie z nim spokój tylko chciałm usłyszeć opinię mężczyzn co was pociąga w dojrzałych kobietach bo ja tego nie rozumiem. Trochę się jednak dowiedziałam i przyznaję niektóre argumenty do mnie trafiają. A że wygląd to nie wszystko to dobrze o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleweska
dziewczyna 29 lat a poglądy takie nie dojrzałe. Nie dość,że liczy się dla Ciebie wygląd,(podkreślasz,że jesteś atrakcyjna i on tez) to w dodatku wykształcenie. Co z tego,że ty masz wyzsze a ona średnie...ludzie.Jestes zazdrosna. Zrozum,że nie wyglad i status społeczny się tylko liczy, szczególnie w kwestii zwiaku...uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też cos dodam
Ja 49 ; on 32,ale czegoś takiego w zyciu nie przeżyłam, trwa do już dwa lata,jak narazie nic nie wskazuje na to, że się skończy, więc sami widzicie, że coś w tym jest,nieważne co-,ważne że jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej prucha
stare pruchna do garow i chowac te flaki a nie tylko seks wam w glowach,chyba wam juz starczy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej prucha
STARUCHY CZY WY JUZ CALKIEM POWAIRIOWALYSCIE?JAK WAM NIE WSTYD A WY PANOWIE ZE SIE NIE BRZYDZICIE TO JESTEM W SZOKU,TO OBRZYDLIWE TE STARE BABY,,,FUJ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×