Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agulaba

Przygotowanie zawodowe w sądzie. Błagam o pomoc, bo oszaleje w tej beznadziej!!!

Polecane posty

Gość Agulaba

Błagam o pomoc wszystkich, którzy orientują się w temacie! Organizuje sobie przygotowanie zawodowe w Sądzie Rejonowym, uzyskałam zgodę Prezeski, ale osoba która miała się tym zająć osobiście- tzn. wypełnić i wysłać imienny wniosek do PUP (jakaś gówniarowata bezczelna kierowniczka Działu Administracji)- czuje się w Sądzie najważniejsza i robi problemy. Dzisiaj powiedziała mi przez telefon, że wniosku nie wyśle bo ja muszę mieć zgodę Dyrektora PUP na to, aby Sąd wystosował imienny wniosek!!! Przecież to chyba jakiś absurd!!! Przecież ja mam prawo szukać wszędzie przygotowania zawodowego, pracodawca kieruje wniosek do PUP, a ten dopiero go rozpatruje! Podejrzewam, że ta młoda siksa w ogóle nie dzwoniła do Dyrektora Urzędu Pracy i wymyśliła to wszystko. A samego Dyrektora o to spytać nie mogę bo poszedł na urlop... Błagam pomóżcie.... Może ktokolwiek z Was sam odbywał przygotowanie zawodowe w Sądzie i też trafił tam skierowany bezpośrednio przez Sąd poprzez wniosek imienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×