Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co jest grane

co o tym sądzisz

Polecane posty

Gość co jest grane

mam wyższe wykształcenie, doświadczenie w zawodzie 3 lata, niemiecki bardzo dobrze, angielski komunikatywnie, wysyłam cv mailem, około 3 dziennie od miesiąca, jeszcze nikt nie zadzwonił, co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
może ktoś napisze coś sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mozemy sobie pogadać :o też mam wyższe, bez doświadczenia co prawda bo dopiero niedawno się obronilam, znam angielski komunikatywnie, francuski podstawy, na jesieni zrobilam sobie kurs dodatkowo, wysylam CV od lutego i nic :o bylam na 3 rozmowach i tyle :o a dziś się dowiedziaalm jeszcze że nie przedlużą mi stażu bo nie i tyle, mogę niby mieć 12 miesięcy ale u nas w Up sobie wymyślili że nie dają więcej niż 9 miesięcy, które ja już mam :o noż kurwa bądź tu mądry :o chcę tyrac za marne grosze ale nie mogę :o kurwa co za kraj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
cześć wii, a jak szukasz? Bo ja już myślę, że może mojego cv nikt nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeeeeeeeeeee
a w jakim mieście mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Szukam w necie przeważnie, czasami coś z gazet wyczytam. Powiem Ci że oni to czytają wbrew pozorom. Zdażylo mi się już dwa razy że zadzwonili do mnie z firm do których skladalam podania na jakieś stanowiska duuuużo później z propozycjami rozmowy ale na calkiem inne stanowisko bo im się moje CV podobalo... A Ty jak szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale zalezy w jakim
kierunku to wyksztakcenie- jesli humanistyczne to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
ja szukam w necie i wtedy wysyłam maila, szukam wszędzie tj. w jakimkolwiek mieście, bo jestem w stanie się wszędzie wprowadzić. Skończyłam turystykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem...
ja jakoś nie mam problemu, na kazde moje cv sie odezwali, jako asystentka/sekretarka szukałam, wyzsze, 2 lata doświadczenia na tym stanisku.... nie wiem jakie wasze aspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicki zajete ratunku
wasze cv jest chujowe? moze dajecie np malo profesjonalne zdjecia? np z imprezy na plazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienne westwood
ja słyszałam że jeśli poszukują np. kogoś do pracy w Krakowie, to biorą osobę z Krakowa, a jak ty mieszkasz w powiedzmy Gdańsku i składasz do Krakowa, to na 100% nikt cię nie zatrudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba miec dobrze napisane cv
i to juz polowa sukcesu na codzien zajmuje sie rekrutacja. pierwsze na co sie patrzy to wyglad cv, jak jest ok to czytam, jak nie to nastepne niestety takie realia rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
właśnie bardzo dużo jest ofert z branży rekrutacyjnej, ciekawe na czym to polega i czy chociaż dobrze płacą, pracuje tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tylko licencjat
doswiadczenia nie mialam angilski bardzo średni a prace znalazlam bo chcialam ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeee
a ile szukałaś? i co teraz robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tylko licencjat
szukalam 2 miesiace tzn mialamwczejoferty ktore zupełnie mi nie odpowiadaly teraz pracuje w banku w dziale rozliczen... jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jestecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ladna pogoda dzisiaj
a bo tak juz to kurwa jest, ze jak sie idzie na studia dzienne i sie uczy dniami i nocami, a pozniej sie szkole konczy i oprocz wyksztalcenia- cv jest PUSCIUTKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ladna pogoda dzisiaj
acha! i jeszcze jedno! bo ja tez mam wplyw na rektutacje nowych w mojej firmie. oprocz ladnego cv jeszcze nasza-klase prosze ladnie skorygowac (znaczy sie pokasowac glupie komentarze i pijackie zdjecia z imprez) bo przy rekrutacji polowy dowiaduje sie z cv, a reszty wlasnie z tego portalu!!! wiec uprzedzam, bo pewnie nie tylko ja tak robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×