Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Dość czekania na miłość. chce aby moją dziewczyna była jakakolwiek.

Polecane posty

Gość lodzianka...
hmm pewnie nei chcesz tutaj podawac... wiec moze wyslesz mi na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka...
olivka118@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka...
mam nadzieje, ze dzisiaj juz nie planujesz zadnych podrozy w nieznane :) i bedziesz mial dla mnie chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah racja, racja, ale później jaki efekt ;) Heh .. swoją drogą, wesele mam za tdyzień, rodzina mnie pogania i każe szukać kogoś, czuje się dziwnie zmuszana ... na dodatek, nie bardzo mam z kim iść, chce mi się płakać :P ale nie wiadomo czemu śmieje się do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie id na wesele mojego kuzyna nie mam z kim, mma juz dosc pytan a gdzie twoja dziewczyna, wtedy rodzinka napewno zacznie wypominac ta historie z tamtego roku, tego mojego sasiada, a ja nie mam ochoty tego sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejmalenka i bardzo dobrze bo to nie jest powód do płaczu ;) a bezsensu jest szukać sobie chłopa \"na już\" tylko po to żeby ładnie na zdjęciu wyglądało:P (chociaż jak tak pewnie zrobie:P:O) wujek.. ja nie wnikam o jaką historie i sąsiada chodzi bo domyślam sie, że ma to związek z Twoją byłą.. Może gdybyś poszedł sam też byś sie świetnie zabawił co? A nóż widelec poznasz tam kogoś sympatycznego z kim potem będziesz mógł rozwinąć znajomość? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz, że gdybym nie musiałą iść to bym nei poszła . To wesele brata, na dodatek jestem świadkiem ... tragedia x 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiedziałabym, że masz nawet łatwiej tzn będziesz mogła dużą część wesela bez żadnych podejrzeń pobawić się z drugim świadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzilem ze sasiad musi ja sponsorowac, ze studiow ja wywalili a pracy nie chce zadnej, a sasiad student zaoczny wiec zycie ma chyba ciezkie hahahhaa o boze jak dobrze, ze w to nie wdeplem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty sie wujek przypadkiem nie powtarzasz? poza tym skoro jest w zasięgu ręki - zalogowana na tym portalu to bierz sie za nia.. Ona szuka męża, Ty żony.. jaki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja propozycja dalej aktualna.. wczoraj byłem w krakowie..ale krakowianki...piekne urocze puszyste..pozajmowane i widac to na akzdym kroku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×