Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Dość czekania na miłość. chce aby moją dziewczyna była jakakolwiek.

Polecane posty

Gość jacekc1982
ja sie zastanawiam jak facet z kasa moze chciec grunego kaszalota ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Wesoła, miła, rozmowna, dowcipna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cortazarka
Czerwonowłosa z ciemnymi oczyma, romantyczna, miła, spontaniczna 8) Puszysta nie jestem i chyba jestem za młoda dla Ciebie ; D Powodzenia w szukaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrrrrammba
Nawet jestem trochę podobna do tej blondynki z zdjęcia :D. I w Krakowie, wujek, mówisz, że byłeś :-)?? Słuchaj, Ty jesteś zbyt napuszony i drętwy. Wrzuć na luz trochę. Fajnie, że tak myślisz o spacerach, seksie na plaży itd, ale każda normalna kobita potrzebuje faceta z poczuciem humoru, przy którym nie będzie się nudzić, do którego może powiedzieć "posuń się, kretyni" i zaśmiewać z jakichś głupot. Jakoś tego nie widzę u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wrzuć na luż\" i dorzuć do tego nam jakieś swoje zdjęcie . :D Może w Tobie jest coś takiego, że nie potrafisz zainteresować sobą kobiete :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atosie, piewszy w ogóle ? Bo jeśli tak to po prostu .. no chłopak nie ma większych wymagań :P i tyle .. to tak jak ja - prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh troche nie chce mi się wierzyć w tak niskie wymagania wujka :P I pewnie jakieś tam ma sprecyzowane, skoro szuka ;) Też tak miałam kilka razy, znaleźć kogoś byle by mieć, ale teraz wiem, że takie myślenie jest bez sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×