Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlosna

jaki termometr najlepszy dla maluszka?

Polecane posty

Gość zlosna

Proszę o pomoc ,jaki termometr kupić ,do ucha ,do pupy?Poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhtds
my mamy Braun Thermoscan - do ucha. Sprawdza sie juz od 10 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia

Używamy  BabyTemp od kilku tygodni i sprawdza się dobrze, nie mam problemów z wykonaniem badania, podczerwień reaguje od razu, od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta
Dnia 18.12.2018 o 15:29, Gość natalia napisał:

Używamy  BabyTemp od kilku tygodni i sprawdza się dobrze, nie mam problemów z wykonaniem badania, podczerwień reaguje od razu, od ręki.

Polecam BabyTemp , ma dłuższą gwarancję niż standardowo (bo 3 lata), nic się nie psuje, nie przeciąga badania w czasie, za każdym razem wynik jest tak samo ekspresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość eta napisał:

Polecam BabyTemp , ma dłuższą gwarancję niż standardowo (bo 3 lata), nic się nie psuje, nie przeciąga badania w czasie, za każdym razem wynik jest tak samo ekspresowo.

Przestań spamować tym gównem i odkopywać stare tematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczny przykładany do czoła.  Mały teraz mi gorączkował po raz pierwszy po szczepieniu. O 3 nad ranem obudził nas krzyk, dziecko gorące, zachodzące sie od płaczu, pręży się wygina że ciężko było uspokoić a i nóżka pewnie bolała bo troszke opuchnięta w miejscu wkłucia była, my zaspani zerwaliśmy się na równe nogi... szczerze, nie wyobrażam sobie w tamtym momencie go jesczze obkręcać i wpychać termometr w tyłek czy ucho. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×