Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huta łaziska

- po raz pierwsz proszę Was o pomoc, plizzzzzzz -

Polecane posty

Gość huta łaziska

Hej Narzeczone! co sądzicie o sukniach z z salonu Lilea? Jak cenowo, jak sie noszą - a w zasadzie jak sie je nosi w ten jeden jedyny dzień? ;) i jeszcze - bardzo ważne - czy można dobrać dodatki w tym salonie ( jakies bolerko, futerko, welon )? czekam na opinie, bo czas mnie goni, a tu już trza się zastanawiać :) a to ważne dla mnie, bo juz sama nie wiem, który salon wybrać, a na Lilea jestem "prawie" zdecydowana. A wiadomo, że jak zadzonie do salonu,., to laski mi powiedzą, że super są te suknie, że wszystko mi dobiorą... Pomocy, plizzzzzzzz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałki
w salonach z reguły wszystko jest. ale jedno mnie zastanawia- dlaczego decydujesz się na salon a nie na poszczególne sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huta łaziska
nie, nie, źle mnie zrozumiałaś albo ja się źle wyraziłam :) włąśnie suknie z Lilea barzdo mi się podobają i to na nie jestem zdecydowana! ale nie wiem, czy wszystkie dodatki tam dobidorę. no i nie wiem jak sie noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_i_Krzysiek
najlepiej tam pojechać i przekonasz sie czy dodatki będą pasowały do ciebie i twojej urody, itp. A suknie przymierzysz i bedziesz wtedy pewna czy to ta wysniona!!! ja mam jeszcze czas na to ale sama juz sie denerwuje jak to będzie :) wiem napewno, że suknie bede miała szyta, więc zawsze jak coś bedzie nie tak, to da sie to poprawić!! trzymam kciuki !! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huta łaziska
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_i_Krzysiek
A kiedy uroczystość?? tez jesteście z Warszawy???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huta łaziska
dopiero za 8 miesięcy. Si si, Warszawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_i_Krzysiek
No proszę! :) Jednak swój swojego zawsze pozna!! :D Czyli tak według moich obliczeń to wasz ślubek na kwiecień przypada, nie?! My mamy datę na 15 sierpnia!!!!!! ale nie mogę się już doczekac!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie kapuję motywu żey najpierw badac salon bez przymiarki sukienek....rownie dobrze moze byc tak, ze sukienki na wieszkach w Lilea nie beda do Ciebie pasowac, a pojdziesz do salonu za rogiem i znajdziesz ta wyśnioną. Sukia nie ma sie 'dobrze nosić' tlyko dobrze na tobie wyglądac, nie wazne gdzie ją kupisz, na 1 raz to chyba nie tak istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_i_Krzysiek
Sekata: Coz ja za datę ślubu widze??!! To juz jutro!!!! Przyjmij od nas dla was gorące zyczenia na nowej drodze życia!!!!! Ale Ci zazdroszcze, my dopiero za rok! 15 sierpnia!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×