Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Green_Gable

jak rozpoznac skurcze?

Polecane posty

jak to jest z tym twardnieniem brzucha? ma twardniec caly czy polowa? bo ja czuje takie twardnienie w dolnej czesci brzucha tak od pepka w dol i takie naciaganie, musze liczyc te skurcze bo to przykazanie lekarza.prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymka..
ja mialam takie jakby sciskanie w dole brzucha, zupelnie bezbolesne (na poczatku ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie skurcze to taki ból jak przy miesiączce i promienieje od tylnej czesci kregoslupa aż przez cale podbrzuisze a brzuch staje się twardy... nie wiem czy kazdy odczówa to tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to tak jakby mi ktoś gorące położył na brzuch ,ściskał mocno i puszczał na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzara
Jeżeli brzuch wyraźnie twardnieje i jak rękę położysz na wysokości pępka czujesz jakby się podnosił. U mnie tak było przynajmniej. Brzuch w czasie skurczu jest wyraźniej trwardszy i ma kształt taki bardziej spiczasty jakby. Ja miałam takie twardnienia praktycznie całą ciżążę brałam nospę forte i dużo leżałam. Jak leżałam to rzadziej twardniał. Urodziłam zdrowego chłopczyka w terminie ale miałam cc z powodu nieprawidłowych skurczy. A to czy twardnieje cały czy połowa to zależy w którym jesteś miesiącu i jak wysoko jest już macica, bo to przecież ona twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×