Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta27

bez moej wiedzy reprezentowala mnie w sadzie i pozwolila na to by ojciec uznal

Polecane posty

Gość więc
oj dziewczyno, najpierw piszesz, ze on chce kontaktu, potem sie tlumaczysz, że jednak interesuje się tylko sprawą to nie dziw się, że ludzie cię nie rozumieja i wyrażają różne opinie a do tej co pisze "do niekoniecznie" - ty się kłócisz z kimś bo ma inna opinię zamiast dyskutować z autorką, po co komuś zarzucasz ile przeżył a ile nie, to licytacją jakaś?? nie wiesz jacy ludzie tu pisza, nie znasz nikogo, nawet autorki a robisz z siebei wyrocznię... szkoda mi cię, i jeszcze ten poziom do którego się niby "zniżasz" żenujące te twoje wypowiedzi i strasznie rozszczekane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaEwusia-lat44
do niekoniecznie ty nie wiesz kto to jest bachor. bachor to po prostu rozwydrzone dziecko.a my tutaj nie o zasadach wychowania mówimy przeciez.matka ma prawo dac dziecku swoje nazwisko,albo zgodzic sie aby dziecko nosiło nazwisko ojca,to jej prawo[jesli nie jest w zwiazku małżenskim z ojcem dziecka]ale nawet jesli jest,to w czasie zawierania małzenstwa,tez przed urzędnikiem deklaruje sie,czyje nazwisko będą nosiły dzieci. a ojciec ma obowiązek utrzymywac,łożyc na utrzymanie dziecka,niezaleznie od tego czy mu sie to podoba czy nie.moj syn nosi moje nazwisko i co?ma sie komus tłumaczyc?co za ignorancja,kogo obchodzi czyje nosi nazwisko,to tylko nasza sprawa i nikomu nic do tego.pozdrawiam was wszystkie kochane i dzielne mamusie,nie bądzcie stereotypowe,wspierajcie inne kobiety,które nie sa az tak dzielne. ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×