Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość honey honey

co na siebie wlozyc dzis wieczorem???

Polecane posty

Gość honey honey

mam 26 lat i wieczorem wychodze na randke.sukienka?spodnica mini?jeansy i ladny top?szpilki,eleganckei koturny?co?doradzcie,dodam,ze mam calkiem niezla figure i chce to jakos podkreslic,ale nie w wulgarny sposob oczywiscie.pomozecie? mam taka sukienke w domu,moze to?http://www.asos.com/Asos/Asos-Satin-Frill-Sleeve-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=315037&cid=5186&clr=Beige&sh=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey honey
najpierw na kolacje do restauracji,a pozniej do jakiegos baru na pare drinkow,dodam,ze mieszkam w londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Sukienka jest całkiem fajna. Ale ja bym widziała inny komplet. Ciemne obcisłe jeansy, czarne buty na koturnie, czarny top, jakiś bardzo długi łańcuszek i połyskujące bolerko. Elegancko i wygodnie. Jesli nie chcesz spodni, to wybierz tę sukienkę, plus jakieś buty na koturnie lub delikatne sandałki. Bez paska chyba byłaby lepsza.. I również długi łańcuszek z pokaźnym wisiorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
chyba, że bardziej elegancka wersja - do tej sukienki perłowe buty i małe perełki na szyję, uszy i nadgarstek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey honey
alaolo,podoba mi sie wersja z jeansami,bolerko mam,ciemny granat,sukienke moze zostawie na kolejne wyjscie,miejmy nadzieje.dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×