Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koordynatorka

gdzie mogę znaleźć pracę po filologii słowiańskiej?

Polecane posty

W październiku podchodzę do obrony pracy magisterskiej. Poszukuję pracy w miejscu zamieszkania- Łódź, jednak wielką trudność sprawia mi znalezienie zatrudnienia zgodnego z wykształceniem... Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnem
Poszukaj w firmach konsultingowych, czasami potrzebują tak "egzotyczne języki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka*****
trzeba bylo myslec,a nie isc na taki beznadziejny kierunek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ent baj de łwj
moja koleznka jest po slowianskiej spec czeski. zarabia 60 zl na godzine we wroclawiu. tłumaczy, jezdzi, pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotko - bardzo dobry masz nick :D pasuje do ciebie jak ulał :P mówisz, że beznadziejny kierunek? ja jednak znalazłam dobrze płatną pracę w firmie słoweńskiej, zaledwie 8 km od domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ent baj de łwj
słowiański czy słowenski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma języka słowiańskiego :) jest grupa języków słowiańskich, która dzieli się na wschodniosłowiańskie, zachodniosłowiańskie i połodniowosłowiańskie - wszystkie pochodzą od języka starosłowiańskiego m.in. język polski jest językiem zachodniosłowiańskim stąd nazwa: Filologia Słowiańska, na niej można się nauczyć m.in. języka słoweńskiego, chorwackiego, czeskiego, słowackiego, macedońskiego, bułarskiego czy serbskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhbhb
to ze 8 km to faktycznie decyduje o jej atrakcyjnosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak autorka
zapomniala napisac o jaki jezyk jej chodzi ... jej i dziw ze roboty znalezc nie umie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echu echu
a jaki język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 km od domu to dodatkowy atut :) główne atuty to to, że dobrze płacą, robię to co lubię, pracuję ze słoweńcami i mam kontakt z językiem (w końcu po to się go uczyłam przez 5 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meaaa
a są jakies fajne stronki ze słoweńskim w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meaaa
wybacz że tak lakonicznie, ale na gwałt potrzebuję podstaw słoweńskiego ( sama jestem po filologii polskiej i romańskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomi pracuja w agencjach
prasowych, w placowkach dyplomatycznych ,w wydawnictwach jako redaktorzy, tlumaczą - mam sporo akurat po tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ci chodzi o naukę języka to nie bardzo. nie jest to język tak popularny jak hiszpanski czy angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycie dziewica
romanski tez praca z uchodcami moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podstaw to najlepiej kupić rozmówki słoweńskie (w każdej większej księgarni powinny być) bo książek do nauki słoweńskiego w polsce nie ma. my sprowadzaliśmy ze słowenii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meaaa
wiem, wiem, ale nie mam wyjścia, ostatnio spędziłam 4 tygodnie w ljubljanie, ale nie mając żadnych wspomagaczy naukowych niewiele dałam radę sobie przyswoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w polsce tylko rozmówki... nawet słownika nie kupisz... jak będziesz nast. razem w Lj to przejdz sie do antykwariatu, niedaleko od pomnika Preserna przy Ljubljanicy jest kilka i spytaj o książki do nauki, slovenscina za tujce, ucimo se slovenscino i słownik T.Pretnara ew. możesz się przejść do biblioteki universyteckiej i poprosic zeby ci dali do skserowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meaaa
dziękuję serdecznie, wracam tam we wrześniu i na pewno zakupię, szkoda że nie ma nic wpolsce bo chciałabym sobie nieco przyswoić słoweński już przed wrześniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak w sumie to mam jakieś książki do nauki słoweńskiego z początku studiów i napewno mi nie będą potrzebne. mogłabym ci przesłać. tylko musiałabym się udać do moich rodziców i pogrzebać po szafkach. będę tam we wtorek. odezwij się do mnie na maila (w profilu) to jak będę je miała to dam ci znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meaaa
super, kłaniam się i dziekuję, odezwę się (nawet nie ksiazki ale jedna stara ksiązczyna wystarczy,byle była grama i słownictwo:) odwdzięcze się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkurzę trochę temat. Pracował ktoś w call center po filologii słowiańskiej? Mieszkam w Krk i trafiłam na ofertę z Tivronu, warunki wydawały się bardzo w porządku. Co myślicie o takiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×