Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Bojówki w kolorze khaki czy tam zgniła zieleń ?

Polecane posty

Gość

No więc-zaznaczam-jestem facetem. No i ogólnie ubieram sie różnie-jakoś tak czasem wygladam normalnie a czasem bardziej rockowo. No i mam spodnie bojówki w kolorze zgniłej zieleni. Jakoś nie zwracałem uwagi na to z czym je noszę, ale cóż... powiedzmy ze mam sie w nich niedługo pojawic na spotkaniu i chce załozyc do nich cos fajniejszego niż czrna koszulka z logiem zespołu. Co panie sugerują? koszulę z krótkim rekawem ? (długi odpada chyba ze zrobi sie chłodniej ) jakąs koszulkę? w jakim kolorze? brąz jest ok? czy czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morti
No ja nie wiem czy koszula to dobry wybór do bojówek... Jedno i drugie szerokie. Fajny byłby jakiś bardziej dopasowany t-shirt, czarny chyba najlepiej pasuje ;) A gdzie w tym idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Koncert a potem spotkanie z dziewczyną-chce mnie przedstawic swoim przyjaciółkom i wolałbym wypaśc jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A t-shirt to taki hmmm obcisły-wpuszczony w spodnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie czarny dopasowany T-shirt, lub w miarę dopasowana czarna koszula z jakimś nadrukiem na plecach lub z przodu (z krótkim rękawkiem), tyle żeby ta koszula nie wyglądała jak namiot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co do czarnych koszul to mam taką typu slim-dopasowana tylko rekaw dlugi-czy zawiniecie rekawów pasowałoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem szczupły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to OK :) szczupłemu jest łatwiej dobrze wyglądać :) no to masz do wyboru: czarny T-shirt lub czarna koszula - wybierz teraz w czym się lepiej czujesz, co łatwiej przepuszcza powietrze itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morti
Oj nie, nie wpuszczony w spodnie ;) Taki w miarę obcisły ale bez przesady, słuchaj urodzinowej starej dupy bo dobrze prawi. W ogóle wg mnie dopasowane czarne spodnie i koszula byłyby fajniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hmmm-czarne spodnie też mam :D tylko w bojówkach dawno chodziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zapytać specjalisty, ja ostatnio wynajęłam świetną firmę do pielęgnacji zielenii jaką jest http://www.opoka.waw.pl niesamowicie się sprawdza ta firma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się ! Szukasz idealnej firmy do pielęgnacji zieleni? Nic prostszego ostatnio korzystałam z usług firmy www.ogrody-opoka.pl i osobiście mogę ich polecić, niesamowita firma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×