Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frezz

Czy panowie, ktorzy poznaja kobiety przez Kafeterie sa

Polecane posty

Moje kochane dziewczyny chetnie bym napisała ich imiona ,ale to ze dla mnie byli bucami nie znaczy ze dla Was tacy będą. Więc nic nie napiszę. Turquoise-->chyba nie znasz,bo z erotycznego pisze z Nim od maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Rany PRZESTANCIE sie wyzywac:o Zalozcie osobny topic, poniewaz np. mi niedobrze sie czyta wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> mi niedobrze sie czyta wasze wypowiedzi Zalecenia - NIE CZYTAĆ, NIE BEDZIE BOLAŁO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezz, jeden mądry gość napisał tak: nadmiar zaufania jest czasem głupotą, nadmiar nieufności jest zawsze nieszczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Kundelku Camp zauważyłam ze rozmawiasz tylko z inteligentnymi kobietami, Nieprawda, gdyby tak było to bym z żadną na kaffe słowa nie zamienił :classic_cool: >>wiec nie wmawiaj mi ,ze tak o mnie nie myślisz. Nie myśle tak o tobie :) >>MNie sie nie da ignorować Na prawde? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Zlosliwa na maila mi napiszesz? Zastrzegam, ze informacja bedzie tylko dla mojej wiadomosci :) frezz44@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Polaola w takich przypadkach wybieram jednak nadmiar NIEUFNOSCI. I coraz bardziej, analizując moja sytuację,myslę że moj wybór napewno nieszczęsciem nie będzie. A moze i przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dla Ciebie znajomość z kafe, która moze przekształcić się w realną, np. w formie pójścia na kawę od razu wymaga całych pokładów nieufnosci to Twoja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou--->wiesz dlaczego sie do mnie odezwałeś? wiedziałam ze to zrobisz,bo faceci są przewidywalni. Na pewnym topiku(dziś)mnie ignorowałeś na całego...ale napisałam Piątce ze jest inteligentny,a takich facetów lubie,wiec po 2 godz nagle mnie zauważyłeś. Przypadek>?nie sądze ...tacy własnie jesteście Tak,wiem zła kobieta jestem💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka analiza psychologiczna :D:D:D:D >> wiesz dlaczego sie do mnie odezwałeś? Nazwałem cie starą, to jest odezwanie się do ciebie? :o >>wiedziałam ze to zrobisz,bo faceci są przewidywalni. I logiczni. W przeciwienstwie do was. >>Na pewnym topiku(dziś)mnie ignorowałeś na całego...ale napisałam Piątce ze jest inteligentny,a takich facetów lubie,wiec po 2 godz nagle mnie zauważyłeś. :D:D:D Nie mam bladego pojęcia o czym mówisz, gdzies widocznie musiałem tego twojego posta przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Pisze się rękami :D Powaznie, polaola, po co zaczynac coś, co od początku mi śmierdzi ? Ostatnio zastanawialam sie z kumplem, na temat fenomenu znajomości internetowych. Jak to jest ze przypadkiem 2 ludzi sie umawia i często ma byc z tego związek. Tak poprostu. Mi to naprawde pachnie desperacja. No i z zasady jestem dosc przezorna osoba, więc sie jednak sie skusze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Złośliwa - co Ty dzisiaj takie dziwne wywody prawisz? Pewnie znowu randka z jakimś frajerem sie nie udała. Stąd ta frustracja, która znajduje ujście na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nou Estadi del Futbol Club Bar
Nie no Zlosliwa, normalnie drugi Freud z Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp,może sie pomyliłam ale rozmawiasz ze mną znowu pomimo tego ze wyzywałeś mnie od starych pustaków. No i? Ja się nie obrażam. >>Jestem świetna i tyle... Jesteś jesteś 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezz
Ok Zlosliwa trudno. W zasadzie i tak sie z nim nie spotkam, jednak ciekawosc babska jest wielka, czy jednak moja intuicja sie nie mylila;) Poza tym uwazam, ze masz poukladane w glowie i dlatego chcialam sie zdac na Ciebie ( tymbardziej jak pisalas, poznalas juz kilku Kafeteriuszy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostatnio
byłam na Camp Nou! pamiętasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×