Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alla2222

mój ojciec po 30 latach małżeństwa zdradza matkę-dziś to odkryłam

Polecane posty

Gość alla2222

Jestem w szoku niewiem co robić...z mężem i córcią mieszkam z rodzicami i dziś właśnie w skrzynce mailowej ojca odkryłam emale od jakiejs baby, a w jego komórce smsy. Jest to strasznie przykre niewiem co robić...jak życ w takim kłamstwie???co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ojcu
że chętnie poznasz nową mamusię :P faceci to gnoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz o tym nie ukrywaj niczego wiem z doświadczenia, że ukrywanie takich spraw nie wychodzi nikomu na dobre to w końcu i tak się wyda. Im szybciej tym lepiej , może sie uda uratować rodzinę przy dobrych chęciach każdej ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla2222
tak z ciekawości sobie zajrzałam i tu taki szoookkk!! Jak ja mam żyć z takim gnojem pod jednym dachem? zdrywa dobrego męża i dziadka, a prowadzi drugie życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla2222
nie potrafię mu spojrzeć w oczy, jest takim kłamcą.Spisałam sobie nr komórki tej kochanicy i zastanawiam się czy nie zadzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla2222
to wszystko mnie przerasta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z ojcem nie ma sie co patyczkowac w koncu jestescie dorosli. Byc moze bylo cos co spowodowalo ze poszukal sobie innej kobiety bo nie mial tego u zony a bardzo czegos pragnal. Rozne sa powodu. Przede wszystkim rozmowa szczera bez ogrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że zadzwoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla2222
Nie dość że mam pełno własnych problemów na głowie, to jeszcze mam się tym martwić:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry to jak sie nie chcesz martwic to zostaw to i zyj tak jak dawniej Nie rozumiem za bardzo. To ze zadzwonisz to ok ale najlepiej przy obecnosci twojej mamy i ojca. Sama to nic nie da. Nie licz ze ona nagle sie wycofa dla dobra waszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro
że też takie bydlaki chodzą po świeci, współczuję Ci bardzo. nie wyobrażam sobie mieć takiego gnoja za ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie nie wtracaj sie
co to da jesli zrobisz afere? Moze unieszczesliwuesz matke, a ojca przeciez nie zmienisz. Jesli masz z kims rozmawiac, to tylko z ojcem, absolutnie nie mow matce. Najwyzej przyjrzyj sie ich malzenstwu - a moze mama malo dba o siebie, moze gderze? Poradz jej,zeby o siebie dbala, idzcie do fryzjera, kupcie jakies ciuchy. To zawsze dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
już sobie wyobrażam to oburzenie, gdyby to twój ojciec tak sobie sprawdzał twoja korespondencje i telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj.Wiem co czujesz , bo to samo ja przezywam co ty.moi rodzice sa 35 lat po slubie i nigdy bym ojca nie podejzewala o zdrade.Zawsze byl dla mnie autorytetem i dla mojego rodzenstwa.Tez weszlam na poczte i co tam przeczytalam , zwalilo mnie z nog, myslalam ze zawalu dostane. Umawia sie na spotkania z dziewczynami ktore maja po 25 lat i uprawia z nimi seks.(nie grupowo, pisze w l.mn. bo to nie jest z jedna dziewczyna tylko nawiazuje znajomosci z wieloma)Jedej to studia oplacal za seks. Zawriowal.Mam do niego wielki zal i obrzydzenie ze tak postepuje. Nie wiem co mam zrobic, nie chce mamie nic mowic bo to by ja zalamalo.Wg mnie sa dobrym malzenstwem , jak ojciec moze byc taki falszywy, z zona wedle oka ,a tak poza nia zdradza ja.Dla mnie to jest szok. Nie wiem co mam zrobic.Jak mam z nim porozmawiac.Jak go widze to niedobrze mi sie robi na sama mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm...................
Może zdradzać swoją żonę i jednocześnie BYĆ dobrym ojcem i dziadkiem. Teraz grają w Tobie emocje (nic dziwnego) ale jak trochę ochłoniesz to zaczniesz widzieć różnicę. Nie zawsze w małżeństwie dobrze się układa. nie wiesz np, czy nie zdradzają się oboje (Twoi rodzice), czy może mają taki układ, że mieszkają razem, by dzieci i wnuki (Ty i Twoje dziecko) nie odczuli rozbicia rodziny. Nie możesz tego wiedzieć. Swoją drogą nie miałaś prawa grzebać w JEGO prywatnych rzeczach. Czy Ty być chciała, by Twoja matka czytała Twój pamiętnik? Albo by Twój ojciec czytał Twoje maile i smsy? Tylko nie pisz, że nie masz nic do ukrycia bo nie o to chodzi. Tak, jak nie otwiera się cudzej korespondencji tak nie czyta się cudzych maili smsów. Chciałoby się rzec - cierpisz na własne życzenie. Nie mieszaj jego uczuć do Ciebie i wnuków z tym, co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda nie mialam prawa grzebac mu w poczcie,ale prowadze mu ksiegi i dostaje oferty przetargowe weszlam chcac zobaczyc czy jest cos nowego ,ale zajzalam w wiadomosci ktore byly w koszu ale nie usuniete.Moja mama bardzo kocha męza swojego i nigdy by go nie zdradzila.Nie pracowala nigdy zawodowo, bo nie musiala ,tylko zajmowala sie domem i wychowaniem dzieci.Zawsze elegancka i zadbana.Dla niej najwazniejsze dobro rodziny , a moj ojciec zawriowal na starosc, kasy ma jak "gnoju" za przeproszeniem to za dziwkami zaczal patrzec.Nie wybacze mu tego. Poradzcie mi cos, mam mu o tym powiedziec na osobnosci ze wiem i przyznam sie ze weszlam na poczte zeby z tym skonczyl czy co mam zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponny
Niestety w tym wieku mężczyźni przyżywają "drugą młodość" i to jest przeważnie ich ostatni łabędzi śpiew, bo zwykle po 60 będą miec trudności z uprawianiem seksu. Wpadają w amok, że to ostatnie chwile by korzystać z życia. Osobiście nie radzę dzwonić do obcej Tobie osoby. Lepiej tylkko obserwuj. W żadnym wypadku nie mów mamie. Chcesz sprawić jej ból? Jeśli będziesz mogła coś pomóc, to się angażuj. Na razie nic nie rób, poobserwuj i przeanalizuj sytuację. Może mama daje powody ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponny nie mysl ze powiem mamie o tym.Nie chce zeby cierpiala tak jak ja teraz , calkowicie zmienilam zdanie o ojcu.Do tych kobiet tez nie mam zamiaru dzwonic. Ale czy mam o tym powiedziec ojcu ze wiem co on wyprawia????????ze ma skonczyc z tym.sama juz nie wiem tak sie maskuje, opowiada ze dzieci tak was kocham i mame , ze jestesmy dla niego tacy wazni, jak mozna byc takim dwulicowym czlowiekem , oszustem.to mnie denerwuje.Nas wychowywali zebysmy byli uczciwi, dobrzy dla swoich mezow itd. a on co teraz wyprawia?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zradzona zona
Nie mow mamie ,porozmawiaj z ojcem /to koniecznie /Zagroz mu ,ze jesli tego nie skonczy to powiesz mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm...................
Jest takie powiedzenie "głowa siwieje - dupa szaleje" i wbrew pozorom tyczy się to baaaardzo wielu mężczyzn. Większość tak dobrze się kryje, że ich rodziny nigdy się o tym nie dowiedzą, chyba, że ktoś im powie. Pracowałam w 2 miejscach, w których ojccowie moich Pracodawczyń, co tu dużo mówić - dobierali się do mniei to w sposób bardzo jednoznaczny. W obu przypadkach skończyło się to wypowiedzeniem (złożonym przeze mnie) i w obu przypadkach córki nie uwierzyły mi. Życie. Jeśli musisz, to pogadaj z ojcem. Ps: Ja też to przechodziłam. odkryłam, że ojciec zdradza moją mamę. Na szczęście dla mnie - matce mówić nie musiałam, bo okazało się, że ona o tym wie... Ale myślę, że gdyby nie wiedziała, w końcu powiedziałabym Jej o tym. nikt nie chce być oszukiwany. nie chciałabym, by moje dziecko ukrywało przede mną to, czego dowiedziałoby się o moim mężu a swoim ojcu. Pogadaj z ojcem. Na siłę niczego nie zmienisz. Najwyżej zacznie się z tym lepiej kryć. Jeśli zdecydujesz się powiedzieć mamie, to przygotuj się na ostrą jazdę emocjonalną. Promień rażenia dosięgnie wszystkich. Decyzja Twoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm...................
Szantaż niczego nie zmieni. Ojciec w zdenerwowaniu powie "nie twoja sprawa" i... będzie miał rację. Albo obieca poprawę i.. zacznie bardziej dbać o dyskrecję znajomości nie zrywając. Tu nic się nie da na siłę. Jak facet nie będzie chciał, to się nie zmieni nawet pod groźbami. Już lepiej powiedzieć, że to policzek dla całej rodziny by poczuł, że wszystkich dotknęła /dotknie/ krzywda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona ...
Czy wy z byka spadłście? dzwonic do obcych kobiet, zeby sie odczepily od tatusia? Urzadzac rodzicom awantury? przeciez to nie wasza sprawa! jestescie dorosle, nie macie 10 lat, zeby takie cyrki urzadzac, rodzice was wychowali tak, jak umieli, i to, co teraz robia, to ich sprawa! Jesli ojciec zdradza matke - ok, mozna sprobowac z nim porozmawiac, ale wcale sie nie zdziwie, jak sie ostro zdenerwuje i bedzie mial racje - po co grzebalas (jedna z was) w jego koszu??? no na pewno nie szukalas tam faktur!! matkom - absolutnie nie mowcie. znajac zycie, wasze matki doskonale wiedza, co jest grane, tylko udaja - dla wlasnego dobra, zeby zachowac status quo - ze niczego nie dostrzegaja... jesli je \"oswiecicie\" - nie beda juz mogly udawac, ze nie wiedza i to pewnie zrujnuje im zycie... nie badzcie glupie, w malzenstwach z takim stazem (20, 30 lat) ludzie znaja sie na wylot i doskonale wiedza, co kto ma na sumieniu... Owszem, rozumiem, ze to moze byc dla was szok - ale z tym szokiem uporajcie sie same, wlasciwie macie klopoty na wlasne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje glupio tak ukrywać przed mamą , ale tak bardzo ją kocham i nie chce zeby sie dowiedziala.To by ją zabiło.Naprawde ona poza ojcem swiata nie widzi, kocha go bardzo, nadskakuje mu jak tylko moze, czasami mowie ze za bardzo. a on tego nie umie docenic i na dodatek zdradza ja. Tez myslalam ze jak mu o tym powiem ze wiem , to moze byc bardziej ostrozniejszy i dalej to robic bardziej dyskretnie. Jestem w kropce,ale bede go bardziej obserwowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIC NIE ZMIENIA FAKTU
że faceci to GNOJE bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm...................
Ja osobiście nie musiałam nigdzie grzebać, kochanica tatusia bezczelnie dzwoniła do mnie do domu, gdy mama była na wyjeździe.... trzeba być głupią i ślepą, by niczego nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli --ta
wiesz moze twoja mama wygasla w luzku,a faceci maja ochote na to zawsze,ja sama mam meza duuuzo starszego ,mial zone wczesniej,ale jak ja go poznalam to juz byla 3 lata po rozwodzie,mnie rajcuja tacy strasi panowie,napewno ma mlodsza od mamy i zywsza,ale bardzo mi przykro z tego powodu,bo widac faceci sa naprawde zwierzetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie ze nie.Raz podslyszalam rozmowe mamy i jej pkolezanki jak rozmawialy na temat seksu.Mam powiedziala ze jej maż juz nie moze sie kochac, ze ma problemy z erekcja.On ma problemy jak idzie na dziwki to mnie zastanawia, cos tu nie tak.Moze mam go nie pociąga.Sama nie wiem.Ale mam jest bardzo ladną kobietą , zadbana , szczupla , duzy biust .Moze zmienil gust ??.Juz nie wiem , od tych domysłów glowa mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata316buziaczek.pl
mam ten sam problem z chęcią z kimś pogadam na ten temat ale wyłącznie przez meila :0pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla2222
Dodatkowo jest mi ciężko-nie mam z kim na ten temat porozmawiać, nie mam przyjaciółki, z mężem mi się też nie układa ciągle się kłócimy, mam martwię się o zdrowie córci-ma asymetrię i wzmożone napięcie mięśniowe, mam dużo kg nadwagi po ciąży wogóle czuję dię do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×