Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

nauczyciele - jak się zwolnić ???

Polecane posty

dopiero niedawno podjęłam decyzję że nie wracam od września do pracy .....ale 1 sierpnia wpłynęla mi wypłata za wrzesień :( Jak to jest wobec tego ? skoro nie będę pracować ??chodzi mi o to iż jeszcze nie powiadomiłam o tym dyrekcji :( jak po prsotu się zwolnić ?pracowalam tam rok z góry dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie 1 sierpnia
wpłynęła ci wypłata za sierpień. Normalnie za sierpień dostałabyś wypłatę na koniec miesiąca, ale my - nauczyciele mamy płacone z góry za miesiąc, wiec 1 sierpnia płyną za cały sierpień. Spokojnie możesz złożyć wymówienie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz mieć problem ...
Nauczycielskie umowy o pracę to czasem kontrakty bez możliwości wypowiedzenia. Musisz zobaczyć, co masz na umowie. Ja kiedyś miałem umowę z 30-dniowym okresem wypowiedzenia PRZYPADAJĄCYM NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO - czyli tylko wtedy mogłem się zwolnić. Tak to już jest: marne pensje, więc trzeba kombinować, żeby ludzie nie uciekali w środku semestru, nie dziwię się dyrektorom. Przeczytaj swoją umowę, czasem można odejść po semestrze, czasem na koniec roku szkolnego, różnie z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka praca taka płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×