Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezarnan868

czy 1 poród musi bardzo długo trwac?

Polecane posty

Gość ciezarnan868

znam przypadki ze trwał 20 godzin nie da sie tego przyspieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina a a
moj pierwszy porod trwal kilka godzin :-) nie jest powiedziane ze pierwszy poród musi trwa całą dobe. szybkiego porodu życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
u mojej kolezanki trwał 25 minut, w nocy lekarz powiedzial ze szybko nie urodzi wiec maz jej pojechal do domu, rano po zmianie lekarzy jak ja badał mowi ze zaraz bedzie rodzila, ledwo co wpadl i za kilka minut i juz maluszek an siwecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala
Ja bylam na porodowce kolo 1 w nocy(juz po kapieli i lewatywie) a urodzilam o 7.30 i wcale nie bylo strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój trwal 14 godz ale 10 bylo luzik :D:D dopiero jak kroplówke mi podali to sie zaczelo :D:D:D ostatnie 4 godz byly cięzkieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka marta tyska
ja rodzilam 7h w tym 2 byly gorsze w sumie to licze te 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierwszy porod trwał od pierwszego skurczu liczac 2h i 10 minut... jakos bardzo strasznie nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee taaam nieeee
moj pierwszy porod trwal 3 godziny z czego 1,5 h z bólami moj drugi porod 6 godzin z czego 2,5 z bolami (ale byl dluzszy tylko dlatego ze dziecko mialo ulozenie potylicowe tylne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli liczyć od
pierwszego skurczu, to coś ok. 8 godz. Licząc parcie na sali porodowej, nie dłużej niż 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1982
mój trwał 48 godz. (ponad) od 24 w niedziele do 1 w nocy w srodę pod koniec juz niewiem co sie dział ale co bedę sie rozpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli liczyć od
Na temat bólu nie mogę się wypowiadać, bo dostałam epidural.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona111
Wcale nie musi tyle trwac ja sie nastawilam ze przyjade do szpitala i zaraz bedzie po wszystkim pojawilam sie po 17 a urodzilam 20 minut pozniej.Oczywiscie cala akcja skurczowa zaczela sie w domu ale wolalam ja przezywac tam niz w szpitalu.Jakos nie moglabym tak lazic kilka godzin po korytarzu a w domu wysprzatalam lazienke,kuchnie,wykapalam sie umylam i ulozylam wloski i jak juz skarpetek sama zalozyc nie moglam bo skurcze sie nasilily zadzwonilam po auto.Pojawilam sie z 7cm rozwarcia i bardzo mnie to cieszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
Ja byłam na porodówce z 4 cm rozwarcia i od tego momentu 6 godzin i 5 minut ;) z czego ostatnia godzina to było parcie, a najgorsze były dwie godzinki poprzedzające pełne rozwarcie (trauma echh :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihdzie nie jest powiedziane
ze porody tak długo trwają, ja rodziłam 1 godz w tym skurczy bylo przez 50 minut a potem 10 minut juz sam porod i tez pierwsze dziecko teraz zastanawiam sie jak drugi porod przejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×