Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina46574

Wczoraj byl ślub... a ja uciekłam z nocy poślubnej!

Polecane posty

dla pretensjonalnych oraz rozeomocjonowanych (jest jeszcze lepsze słowo, ale wypadło mi chwilowo z głowy) panienek oczywiście rezerwujemy hi hi hi hi jednak ja osobiście nie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałam sobie miało być, że hi hi hi rezerwujemy dla panienek egzaltowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam z forum, bo cały czas się mylę (znowu nie ten topik nie ta karta) dobrze, ze niedługo odstawka na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina46574
Udało się nam :) Może nie do końca bo mąż mnie przekonał że skoro boję się seksu to spróbujemy "analnego" Nie wiedziałam co prawda co to za seks, ale jak mi włożył swojego.. wiecie co.. do pupy to na początku bolalo ale było bardzo przyjemne potem :) Teraz pójdę zrobić test ciążowy, może dzidziuś już będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słaby ten podszyw mogłaś/eś wykazać nieco wiecej fantazji i poczucia humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wymyśliłam to prowo
Oczywiście, że to podszyw... "Prawdziwa Karolina" jest przecież nad morzem teraz, wystarczyło doczytać ":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina46574
obciągam z połykiem, każdemu oprócz mojego męża, są tu jacyś chętni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 20:01 to ja wymyśliłam to prowo Oczywiście, że to podszyw... "Prawdziwa Karolina" jest przecież nad morzem teraz, wystarczyło doczytać " No i jak, zadwowlona z topiku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wymyśliłam to prowo
Nie :P Mieliście roztrząsać jej łóżkowe problemy, a nie zastanawiać się nad doktrynami KK... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona w wielu kwestiach
niesamowite jak temat sie rozwinal bez udzialu glownej zainteresowanej :D a swoja droga to tak to jest jak na cos sie czeka jak na zbawienie :P w koncu pojawia sie strach... takie 'wyczekane' wydarzenia w efekcie zawsze rozczarowuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie..
problem jest taki ze - taki pierwszy raz nie moze być ustawiany, człowiek to nie mechanizm ze dziś teraz i juz. to jest tak ze się czuje nagle ze tak już jestem gotowa, mogę itp i wtedy się uda. a jak jest tak ze wytycza się datę, bo tak jest ze ślubem to czasem właśnie może dojść do takich sytuacji. ja sobie nie wyobrażam żeby ustalać dzień. u mnie stało sie po prostu, pewnego dnia stwierdziłam ze mi nie wystarczyły tylko przytulanki. jakbym miala czekac do nocy poslubnej, po całym dniu stresu itp i dodatkowy to wiadomo ze mozna nie sprostać wymaganiom. a faceci?! no wlasnie oni inaczej pochodzą do tego dlatego nie maja takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InesssssKaa
Karolina46574 - buhahahaha !!! czekaliście do ślubu z sexem ? Dwa lata ? I ty uważasz że on w tym czasie cię nie zdradził !!! Jeśli tak to jesteś naiwna.A teraz myślał że po ślubie łaskawie mu dasz dupy ,a ty uciekłaś ... o huuuuj no poprostu nie mogę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InesssssKaa
Karolina46574 - buhahahaha !!! czekaliście do ślubu z sexem ? Dwa lata ? I ty uważasz że on w tym czasie cię nie zdradził !!! Jeśli tak to jesteś naiwna.A teraz myślał że po ślubie łaskawie mu dasz dupy ,a ty uciekłaś ... o huuuuj no poprostu nie mogę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taką historię
i powiem wam ze to wielka ludzka tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerka na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiii
Nie pitol tylko rozkładaj nogi, skoro trzymałaś go aż do ślubu to teraz wypadałoby to czekanie wynagrodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej skomplikowane rozumowanie nie jest dla naszych kochanych robaczków osiągalne ofe rma, mnie przy tym zastanawia to stadne opluwanie kogoś myślącego inaczej jak autorka topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipi
normalnie lipa.....czekanie jest bez sensu bo później jest tak jak jest. Ale to nie znaczy ze trzeba sie z każdym p.... ja mam jednego faceta i ślub za ponad rok ale przynajmniej go już sprawdziłam i wiem że chce ślubu bo seks jest udany a bez tego są tylko rozwody i kłotnie. Udany seks musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież sama
autorka się przyznała, ze to prowokacja czy Wy ludzie nie umiecie czytać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta uhhhh
heh.. dyskutuja dyskutuja.. ze to kosciol ,ze zasady, ze doswiadczenie, ze po slubie..a ja wam powiem ,ze my z mezem tez dziewictwo i prawictwo bylismy totalne i to ja rzucilam sie na niego a jemu opadal i nawet rozstac sie chcielismy, ale okazalo sie ze on mial stresa, bo myslal ze skoro ja taka chetna , to pewnie doswiadczona a ja, ze jemu sie nie podobam..pogadalismy w koncu szczerze i teraz.. po 6 latach malzenstwa jest rewelka, oboje nauczylismy sie siebie i wiemy jak sie rozpalic nawzajem ..nie chce wiedziec jakby bylo z kims innym, bo po co, skoro jest mi naprawde przyjemnie i nawet teraz jak to pisze i mysle o moim mezu to mam gesia skorke z podniecenia..jesli komus faktycznie przytrafi sie taki problem to tylko szczera gadka moze pomoc..no, chyba ze brakuje czegos wiecej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl678
do hyatsgevzftrdhfgbycf tos pocieszyla dziewczyne :) ona ma sie zachecic a nie zemdlec na mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×