Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malauciekinierka

30 tys dolarow

Polecane posty

Gość malauciekinierka

oplaca sie z tym wracac do Polski??? Mam 27 lat i tyle bylam w stanie zaoszczedzic w tym kraju ...chce wrocic ale czy to wystarczy na otworzenie czegos z czego moglabym zyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na waciki i kosmetyki
wystarczy. potem mozesz stanac na A1 i na zycie zarabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
czyli wychodzi na to ze trzeba tu zapieprzac cale zycie zeby sie czegos dorobic...to tak jak w Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na waciki i kosmetyki
nie kochana, w Polsce sie zarabia na debilach, a za granica debile zarabiaja :-0 znaczy zebrza, bo te twoje 30 tys. jest u nas warte teraz gowno :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
Czyli sugerujesz ze jestem debilka? Typowo polska arogancja i ocenianie ludzi z gory a ja chcialam sie tylko poradzic bo nie bylo mnie w Polsce 3 lata a tyle sie mowi o zmianach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na waciki i kosmetyki
sugeruje po prostu ze nie masz po co tu wracac. twoje dolary sa teraz gowno warte. sprawdzalas kursy walut? nie wiem komu chcesz zaimponowac, ale tyle to i ja zarobie w Polsce :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
sprawdzalam i wiem ze to nie jest duzo....w ktorym momencie mojej wypowiedzi widzisz ze chce komukowliek zaimponowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tani samochód wystarczy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
a ile teraz wynosi wklad mieszkaniowy to moze jeszcze troche posiedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna zadala kulturalne pytanie nie mowiac \"ile to ona nie ma\" a Ty zamiast normalnie odpowiedziec to atakujesz ja. Ludzie skad w Was tyle zlosliwosci? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wkład
???? :classic_cool: Mieszkanie za metr kwadratowy w duzym miescie 5000 dolarów, w srednim 3500, małym 2500 :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
Jak widze takie wypowiedzi to odechciewa sie wracac do kraju..bez obrazy ale kultura nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwolennicy PO
tacy są "inteligentni", chamscy, butni i gardzący resztą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeee tam
najlepiej tę kasę przeznaczyć na otworzenie firmy wPolsce.Najważniejszy jest pomysł. Ludzie, którzy "liznęli " trochę świata mają inną perspektywę i często mają pomysły nowatorskie. Czasami można coś z zachodu "podpatrzeć". A mieszkanie można kupić nawet bez wkładu własnego - 100% finansowane z kredytu. Ceny zależą od miasta. Lepiej nie zostawaj dłużej, bo dolar coraz bardziej tanieje :( Powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
eeeeeeeee tam dzieki za normalna wypowiedz...przeciez ja wiem ze to nie jest duzo...ale jak wyjezdzalam dolar nie stal tak tanio..poza tym nikt nie mowi ze sie tu ponizalam...tylko normalnie pracowalam jak wszedzie.... a co do mozliwosci czasowych to w soboty i niedziele mam taka mozliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
a odlozyc przez te 3 lata moglam i wiecej ale przyjezdzajac tutaj mialam postranowienie ze bede zyc normalnie a nie ciulac wszystko do skarbonki....wiec przy okazjii ze troche zarobilam to i zwiedzilam, podszkolilam swoj angieski poznalam ciekawych ludzi...nie sadze ze w Polsce przez te 3 lata tyle bym zdobyla..sama, z wlasnej uczciwej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik szuwarek898
Poszukaj kogos zaufanego w Polsce, moze jakas przyjaciolka z liceum ktora tez ma troche odlozone i zrobcie jakas spolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
Podobno spolki sa fajne na poczatku a pozniej sa schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
aha i dodam ze samochod juz mam wiec w razie wyjazdu zapakuje go w kontener i wysle do Polski....bo ktos tu mowil ze te pieniadze tylko na jakis marny samochod wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malauciekinierka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×