Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana rozstepami...

kiedy zaczynają się robić bledsze?

Polecane posty

Gość załamana rozstepami...

jestem na koncu 8 miesiaca ciąży, smarowalam sie czesto i dobrymi kremami, przytylam tylko 4 kg (mam tylko duzy brzuch, reszta taka jak była) a w 8 mc zaczely mi sie robic straszne rozstepy, codziennie jest ich wiecej, wygladają okropnie, jakby mnie ktos pochlastal nozem po brzuchu... mialam nadzieje ze tego unikne jak bede sie smarowac od poczatku ciazy a tu niestety.... po jakim czasie one zaczynają blednąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem prawie 2 lata po slubie i powiem szczerze, ze moje rozstepy zbladly tylko troszke, dalej sa takie rozowawe... a przez cala ciaze smarowalam sie dobrymi kremami, po ciazy przez kilka miesiecy smarowalam sie tez mascia cepan, gdzies przeczytalam, ze podobno dobra na rozstepy... mozliwe, ale nie u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana rozstepami...
2 lata... długo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 2 lata po porodzie przy drugiej ciąży niewiele rozstępów mi wyszło ale przy pierwszej ciąży masakra :O I teraz po drugim dziecku mam rozstępy ale są takie perłowe (kolor) i widać je ale nie ma tragedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zaczely blednac po roku tez jestem zalamana naszczescie na brzuchy niemam ani jednego ale za to uda koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do apteki i zapytaj o jakis krem na blizny nie na rozstepy ale na blizny i zobacz czy mozna go w ciąży stosowac jak nie mozna to i tak go sobie kup i zacznij stosowac zaraz po urodzeniu. Chodzi mi o takie kremy i mascie jak np po jakis operacjach na blizny są stosowane by blizny były mniej widoczne. Ja uzywalam takiego kremu zaraz po porodzie przez dwa mc i rozstepy zbladly i tyroche sie zmniejszyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×