Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wollena

Jaki peeling do skóry trądzikowej? Doradźcie

Polecane posty

Gość blackcat
ogólnie to pokutuje zasada że skóry trądzikowej z wykwitami ropnymi nie powinno się traktować pilingiem mechanicznym ale jeśli szukasz dobrego pilingu to polecam ST.Ives antybakteryjny - cena ok 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaaa
ja moge Ci polecic Nivea visage young-jak dla mnie rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy dla ciebie
to peeling enzymatyczny: nakladasz czekasz 2 min i zmywasz. bo taki peeling typu scrub(z ziarenkami) to trzeba rozcierac po twarzy a nie powinno sie przy wypryskach bo sie to jeszcze bardziej rozniesie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wollena
a gdzie taki peeling enzymatyczny zakupie? i to jakiejś konkretnej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaaa
jezeli chodz o peeling enzymatyczny to dobry jest z bielendy (rozgrzewajacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaaa
jezeli chodzi o peeling enzymatyczny to dobry jest z bielendy (rozgrzewajacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaaa
jezeli chodzi o peeling enzymatyczny to dobry jest z bielendy (rozgrzewajacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spokojnie efekty powinno przynieść używanie peelingu Thalasso od HB. Od razu cudów nie będzie, ale z czasem na pewno zauważycie mocną poprawę. U mnie aktualnie wszystko jest w porządku. Nie ma żadnych problemów, cera wygląda normalnie, a wszystko z pomocą podstawowej pielęgnacji. Działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci peeling Detokykująco- matujący z Bielendy z linii Eco Nature. To w 99 % naturalne kosmetyki, a i jaki ma skład dobry- zawiera wodę kokosowa, zieloną herbatę i trawę cytrynowa. Super mi pomógl oczyścić skórę i pozbyć się zmian trądzikowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zmagam się od dłuższego czasu z problemem skóry trądzikowej. Najważniejsze jest, aby takiej skóry nie traktować peelingami mechanicznymi, ponieważ podczas masowania skóry twarzy roznosisz po buzi bakterie, czego efektem są coraz to nowe wypryski. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest używanie peelingu enzymatycznego. Mi oraz moim koleżankom najlepiej sprawdza się peeling z Tołpy 3 enzymy. Bardzo intensywnie złuszcza skórę, reguluje wydzielanie sebum i zmniejsza ilość zaskórniaków bez potrzeby pocierania i podrażniania skóry. Jest dostępny praktycznie w każdej drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enzymy działają jak peeling, powinnaś to odstawić i kupić normalny żel nawilżający, bo skóra się broni i jeszcze bardziej się tłuści. Po miesiacu sobie do niego wrócić i używać 1 ra zw tygodniu wieczorem.

https://modnymagazyn.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/2548_kosmetyki-hydropeptide-podaruj-swojej-skorze-peptydy.html

Warto byłoby moim zdaniem wprowadzić w składzie kosmetyków peptydy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest peeling z Bielendy  ADVANCED THERAPY Wyspecjalizowany peeling do twarzy terapia enzymatyczna. znakomity do tłustej cery, złuszcza ja , redukuje  niedoskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×