Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała871019

Co to może byc???? Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość mała871019

Mam problem dwa dni temu gdy obudziłam się rano bardzo chciała mi sie siku poszłam szybko do toalety i się załatwiłam lecz było tego naprawde niewiele i od tego czasu za każdym razem jak robie siku a właściwie gdy już kończe bardzo mocno mnie to boli tak że naprawdę trudno to wytrzymac. Nie wiem nawet jak opisac ten ból to takie jakby szczypanie... Czy ktoś mi może powiedziec co to może byc?? Bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisshug
juz Ci mowie, bo mialam to samo, zapalenie pecherza, musisz isc do lekarza po antybiotyk, bo domowymi sposobami tego nie wyleczysz... to jest bakteria, ktora musisz zniszczyc, bo inaczej bedzie powracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaz katowic
to zapalenie pochwy, swedzenie i pieczenie masz uplawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie pęcherza
lub cewki moczowej albo obie te przypadłości naraz. Przechodziłam to chyba ze 100 razy. Okropność. Idź do lekarza niech przepisze Ci furaginum. Pomaga od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisshug
juz Ci mowie, bo mialam to samo, zapalenie pecherza, musisz isc do lekarza po antybiotyk, bo domowymi sposobami tego nie wyleczysz... to jest bakteria, ktora musisz zniszczyc, bo inaczej bedzie powracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisshug
mi furaginum nie pomogl, za slaby, musi wziac antybiotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z domowych sposobów to łykanie dużych dawek witaminy C pomaga, zakwasza mocz bo wit. C jest wydalana z moczem. Mi to lekarz zalecił w ciąży. Chyba 3x200mg łykałam... Czy 3x400mg - nie pamiętam. Bądź co bądź trzeba do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie furaginka pomogła od razu :) ale i tak przepisuje ją lekarz więc nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj wspólczuje bo wiem jakie to nie fajne... jak bylam mala to wiecznie mialam z tym problemy. do lekarza musisz sie wybrac a z domowych sposobów to ulge przynosza nasiadowki z goracego rumianku... zaparzasz rumianek we wrzatku i wlewasz do miski i nad tym kucasz... to troche łagodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank zapalenie pecherza, a tfu!!! co za dokuczliwe cholerstwo! mi osobiscie najlepiej pomagala ciprofloksacyna ( np. Cipronex 2x500 mg na dobe ) juz po pierwszej tabletce ogromna ulga... ale to nie dla kobiet w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała871019
Dzięki wielkie za pomoc spróbuje z tą witaminą c bo narazie nie moge iśc do lekarza mam takiego szefa że zaraz bym pewnie z przcy wyleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zanim pojdziesz do lekarza mozesz sobie pomoc nasiadowkami, wit C, jak juz dziewczyny pisaly + dodatkowo No-spa i jakis lek p/bolowy np. Ibuprofen albo Paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała871019
Kurcze to tak boli że już wytrzymac nie moge i akurat przytrafiło mi się to teraz gdy całymi dniami w pracy musze siedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ja wiem jak to dziadostwo boli! dlatego w pierwszej kolejnosci najszybciej pomoze No-spa i cos przeciwbolowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiew moczu
i dopiero antybiotyk, a doraźnie furaginum. Ja leczyłam trzema antybiotykami i za każdym razem wracało, dopiero po kilku tygodniach i następnym nawrocie nowy lekarz zlecił posiew moczu celem wykrycia bakterii i wyboru właściwego antybiotyku. Pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok żurawinowy
Ktoś mnie wspomina? Bo mam czkawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała871019
Dzięki za pomoc już jadłam witaminy a teraz biegne do sklepu po ten sok mam nadzieje że chociaż troche mi to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890la
hej, mała, ale byłaś już u lekarza? Bo te wszystkie panny, co Ci tu wystawiają recepty na antybiotyk/żurawinę/furaginum/witaminę C - nie biorą na siebie za Ciebie odpowiedzialności. Wiesz o tym, prawda? Miewałam tak kiedyś, chodziłam po lekarzach. Ze dwa razy dostałam tylko furaginum, innym razem nawet zestaw ziół (z korą brzozową i skrzypem o ile pamiętam), raz mi znaleźli kamień na nerce (którego istnienie kolejne usg poddało w wątpliwość), no i raz dostałam antybiotyk. Aktualnie jest ok. Tak czy siak, moje doświadczenie mówi mi na ucho, że warto zawracać głowę lekarzowi, jeżeli chce się mieć problem z głowy, bo samo nie przechodzi, a przez internet może nie być łatwo ustalić przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie lekarz obowiazkowo, bo zapalenie pecherza jesli nie leczone, bedzie powracac. Ale jesli nie ma mozliwosci pojsc do lekarza w danym momencie, mozna sobie ulzyc w inny sposob. Ja kiedys dostalam zapalenia gdy moja przychodnia byla zamknieta. Pobieglam wiec do apteki aby mi cos doradzili. Oczywiscie dostalam jakies tabletki, nie pamietam juz jakie, ale farmaceuta od siebie powiedzial, ze ten sam efekt co tabletki da sok zurawinowy pity w duzych ilosciach. A poniewaz bylam w ciazy i nie chcialam sie faszerowac lekami, poszlam do sklepu i kupilam 3 litrowe kartony soku. Wypilam jeden i problem faktycznie ustapil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie lekarz obowiazkowo, bo zapalenie pecherza jesli nie leczone, bedzie powracac. Ale jesli nie ma mozliwosci pojsc do lekarza w danym momencie, mozna sobie ulzyc w inny sposob. Ja kiedys dostalam zapalenia gdy moja przychodnia byla zamknieta. Pobieglam wiec do apteki aby mi cos doradzili. Oczywiscie dostalam jakies tabletki, nie pamietam juz jakie, ale farmaceuta od siebie powiedzial, ze ten sam efekt co tabletki da sok zurawinowy pity w duzych ilosciach. A poniewaz bylam w ciazy i nie chcialam sie faszerowac lekami, poszlam do sklepu i kupilam 3 litrowe kartony soku. Wypilam jeden i problem faktycznie ustapil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała871019
Spokojnie do lekaża pójdę tylko muszę poczekac do końca tygodnia bo teraz mam urwanie głowy w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
dziewczyno idz jak najszybciej do lekarza bo rozwienie sie infekvja-masz zapelnie pecherza , jezli masz kogos w aptece znajomego to popros o cipronex - antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×