Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedzonko

jadłospis waszych dzieci

Polecane posty

Gość jedzonko

mam pytanie jak wyglada jadlospi waszych maluszków, mój ma 4 i pół miesiąca i jemy tak do południa mleko w ilości ile akurat chce tak ok. 13 - 14 gotuje mu zupke albo sloiczek daje później deserek jakiś owoc świeży lub też ze słoiczka jak jest później głodny to mleko i na noc kaszke albo sama kaszkę później jeśłi nie jest wcześniej głodny i w nocy dwa razy wstaje mu dać po 120 ml mleka jak to wygląda u waszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne
a czy do zupki dodaje sie masełko albo cos takiego bo ja mu narazie gotuje z marchewki pietruszki ziemniaka i pora ale nie dawałam nigdy żadnego tłuszczu czy poiwnnam podac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz synek ma 4,5 miesiąca i je tak :mleczko co 3 godz ok 14 zupke ze słoiczka tak połowe ,póżniej troszkę deserku jakiegoś a na noc mleko zagęszczane kaszką i jeżeli sie przebudzi w nocy to zwykłe mleko 2 je i idzie dalej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluszek ma 7,5 m-ca i jadłospis wygląda następująco: 4:00 - mleczko modyfikowane 150ml 7:00 - mleczko modyfikowane z kaszką 150ml 11:00 - brzoskwinia, herbatka albo zupka ok.100-120ml 14:00 -15:00 - brzoskwinia, herbatka albo zupka ok.100-120ml (zamiennie z godz 11) 17:30 - 18:00 mleczko modyfikowane z kaszką albo samo 150ml. Czasami około 22:00 jak się kładę spać 150ml mleczka ale to tylko czasami. A potem cykl się zaczyna od nowa:-)) Przeważnie moja niunia jak je ok 18-tej i kładzie się spac to następny posiłek jest ok 4:00:-)) Super tylko, że pobudkę poranną mam o.......5:45:-) Zawsze punktualnie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona__herbata29
takim maluchom już zupy dajecie??? mój syn do 6,5 miesiąca jechał tylko na cycku!!! teraz ma półtora roku i jest z niego zdrowy i duży "facet" wygląda na 2 latka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak. 7 - pierś 9 - pierś 11- pierś 13 - zupka, gęsta że łyżka stoi, jakieś 130-150 ml. 15 - pierś 16 - deser 130 ml ze słoja 17 - pierś 19 - pierś 21 - pierś i tu idzie spać, a jak nie, to jeszcze o 22 ssie. potem około północy ssie pierś, i ze 2-3 razy jeszcze w nocy. Ma 9 miesięcy. Kaszek nie chce. Chuda jest, nawet fałdek za bardzo nie ma. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×