Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupolek007

jutro-godzina zero!!!!

Polecane posty

Gość a my trzymamy kciuki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzi to mozna
sie spodziewac za jakies 2 dni jak juz dojdzie do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszemy od 8 miesiecy i jutro mamy sie zobaczyc po raz pierwszy!!!! Trzeba być psychicznym, żeby pisać z kimś 8 miechów, chyba że oboje nie grzeszycie urodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja pisałam z chłopakiem przez 2 lata, ale tylko dlatego, że dzieliła nas duża odległość. i co, jestem psycholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gicior, nie wszyscy widocznie są takimi desperatami, aby spotykać się po trzech mailach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaaaaaaaaaa
Jakimi desperatami? Zapytaj psychologa, to powie Ci, ze po 2 czy 3 mailach należy się spotkac, zeby potem nie czuć zawodu i żeby sprawy nie zaszły za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
Jestem po!!!! Było super. Była chwila kiedy przez pare minut bylo sztywno ale rozesmialismy sie i polecialo. Przegadalismy cale popoludnie,wieczor, poł nocy... O 3 odprowadzil mnie do domu. Powiedzial ze nawet w nasmielszych marzeniach nie przypuszczal ze bedzie tak dobrze.... Jaka jestem szczesliwa~!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super:) gratuluję i życzę, żeby dalej było tak super :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
tak mocno mnie przytulil ze az mnie zebra zabolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to super:) ja piszę już tak pół roku i godzina zero będzie w niedzielę... o matko jak sie stresuję tak samo jak TY. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1982-reaktywacja, zaraz odezwą się sami psychologowie, że to dopiero na trzeciej randce najlepiej :P A tak poważnie, to ciekawię się, jak wyglądało Wasze przywitanie, o czym rozmawialiście, co robiliście :classic_cool::P Dociekam, bo mnie lada dzień też to czeka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swego czasu spotykałam sie z osobami z symptii... i z jedneym chłopakiem ktrego poznałam jako pireszego troce sie spotykałam natomiast jesli chodzi o reszte przez internet bylo super wydawało sie ze jak sie spotkamy to cud miod i mailna ale bylo inaczje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolku napisz jak się przywitaliście i w ogóle po kolei wszystko bo my tu ciekawi jesteśmy bardzo!! :) pisz pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
Przywitalismy sie zwyklym czesc z szerokim usmiechem na ustach.. Przez chwilke bylo sztywniarsko i sztuczne gadki typu jak sie jechalo itd potem zaczelismy planowac wieczor wiec tez jakos bylo... on zostawil samochod wiec pojechalismy moim... miałam kolczyki bo mam uczulenie na metal ale nosze bardzo je lubie ...w samochodzie zaczely mnie swedziec uszy wiec je sciagnelam mowiac ze juz moge bo jest juz po czesci oficjalnej ..i oboje zaczelismy sie glosno smiac.. potem siedzielismy i gadalismy.. wieczorem spotkalismy sie jeszcze raz bo umowilismy sie ze pojdziemy na piwko..i wtedy mnie przytulil .. potem gadalismy o nas ,o tym ze tesknilismy, i ze czesto wyobrazalismy sobie jak ta chwila bedzie wygladac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialem podobnie zwlekalem ze spotkania się z dziewczyną. pisalismy okolo roku czasu ze soba i o wszystkim, o sexie włącznie. Na początku chcialem sie spotkać ale im dluzej rozmawialismy to mi jakoś coraz mniej odwagi miałem do pierwszego spotkania. I wkoncu stchórzyłem :) Wiec im szybciej tym lepiej. 8 m-cy bez widzenia sie na żywo to juz za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialem podobnie zwlekalem ze spotkania się z dziewczyną. pisalismy okolo roku czasu ze soba i o wszystkim, o sexie włącznie. Na początku chcialem sie spotkać ale im dluzej rozmawialismy to mi jakoś coraz mniej odwagi miałem do pierwszego spotkania. I wkoncu stchórzyłem :) Wiec im szybciej tym lepiej. 8 m-cy bez widzenia sie na żywo to juz za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupolek007
Gekon!!! Jego nie było w Polsce! Jak mialam sie z nim spotkac jak byl na drugim koncu swiata???Od razu chcielismy sie zobaczyc ale to nie bylo takie proste.Najwazniejsze ze jest super ;-)))) i ze sie nie rozczarowalam.. .wrecz przeciwnie. No i im dluzej ze soba gadamy tym bardziej swobodnie i naturalnie to wychodzi.Pozdrawiam wszystkich zestresowanych pierwszym spotkaniem. Warto czasem zaryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×