Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AUTORKA TEGO TEMATU

CZY JECHAĆ DO SZPITALA JEŻELI....

Polecane posty

Gość AUTORKA TEGO TEMATU

mój 10miesieczny synek ma od wczoraj biegunkę z wysoką gorączką (39st). Lekarz zalecił podawać elektrolity i lekarstwa na biegunke i gorączkę. Syn bardzo dużo pije ale wydaję mi sie, że wydala więcej płynów z kupa niż wypił. lekarz mówi, że do szpitala tylko wtedy, jakby sie odwadniał, a jak ja mam to poznać????syn nie słabnie tylko ma przemian robi kupy (sama woda) i pije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ma bialy jezyk albo jak uszczypniesz skore to nie wraca do poprzedniego stanu-ODWODNIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA TEGO TEMATU
nie ma żadnego z tych objaów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryz i marchewka
pomagaja na rozwolnienie.Ryz lub klei ryzowy zaklejaja zoladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spoko.... poczekaj jeszcze moze bedzie lepiej a jak nie chcesz czegos zawalic zadzwon do pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA TEGO TEMATU
dzwoniłam. ona mówi, że jak pije, to nie ma się czym martwić - gorzej gdyby nie pił....ale ja mam wrażenie, że onwięcej wysra (przpraszam za określenie, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy z nerwów) niż wypije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ola...
jak ma gorączkę to lepiej pojedźcie- najwyżej okaże się, że niepotrzebnie. Po co potem masz płakać i mówić, że mogłaś jednak jechać? Mój syn w wieku 7mies.też miał straszną biegunkę ale bez gorączki, zadzwoniłam na pogotowie i się dowiedziałam na pogotowiu, że bardzo dobrze zrobiłam, bo u dzieciaczków ostra biegunka jest niebezpieczna, a jeżeli dochodzi gorączka to nawet się nie zastanawiaj! (mój syn dostał biegunkę po źle dobranym antybiotyku, dzwoniłam do jego pediatry który stwierdził, że nie ma się czym przejmować- konował cholerny...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×