Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwona

Praca dla każdego.Mało godzin,niezłe zarobki.

Polecane posty

Jest to praca na własny rachunek z niewielkim wkładem finansowym i nie ma obowiązku otwierania działalności gospodarczej (przynajmniej na początek), a zarobić można naprawdę całkiem niezłe pieniądze.Trzeba mieć tylko trochę odwagi na początku i być konsekwentnym w tym co się zacznie.Jeśli ktoś byłby zainteresowany dalszymi informacjami na temat w/w pracy, proszę o e-maila : iwona.pawlowska2@wp.pl P.S. Bardzo mi przykro ale nie mogę się wypowiadać na forum na temat przedstawionej pokrótce w/w pracy,ponieważ taki jest wymóg firmy, z którą współpracuję.Odpowiem na wszystkie e-maile,a najlepiej w e-mailu proszę podać swój numer telefonu a zadzwonię i przedstawię szczegółowo o co w tym biega(ale nie ma takiego obowiązku).Ja zaryzykowałam i zarabiam siedząc w domu naprawdę przyzwoite pieniądze ( wychowując przy tym dwójkę małych dzieci).Pozdrawiam.Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutango
jak sie zarabia kupe kasy to sie ma na platnego maila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile ty zarabiasz może sam/a spróbujesz zanim się negatywnie wypowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutango
wystarczajaco, ale standardowo mogloby byc wiecej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoil
Nie przyjmuj się , Iwono, masz jaką masz i nikogo to nie powinno obchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podtrzymuję! Z jednej strony rzeczywiście, płatna dobra poczta lepiej wygląda na biznes-wizytówkach, ale to forum z pewnością nie jest miejscem, gdzie warto się popisywać wszystkim co masz najlepszego. Ja mam bardzo dobrą pocztę na firmowym domenie, ale tu zawsze używam wyłącznie adresy na o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
UCZCIWE FIRMY NIE REKLAMUJĄ SIĘ W TAK ABSURDALNY SPOSÓB. UCZCIWE I DAJĄCE "NIEZŁE ZAROBKI" NAWET NIE MUSZĄ SIĘ REKLAMOWAĆ. Innymi słowy, zabieraj się stąd z tą żałosną ściemą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
taaa... ten mail typu buziaczek.pl to też niezła beka, gdy ktoś pisze o "firmie" :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×