Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietaWenus

JAKI PREZENT DLA SWIERZO UPIECZONEGO TATUSIA

Polecane posty

Gość kobietaWenus

hej kobietki,mamusie i dzidziusie hihi mam maly problemik,mojemu bylemu facetowi 10 min temu urodzila sie sliczna coreczka jestesmy przyjaciolmi,pomagamy sobie i mamy do siebie zaufanie, chciala bym mu dac jakis prezent cos niebanalknego pomyslowego i takiego co bedzie mu zawsze przypominalo ze dzisiaj zostal tatusiem dla malenstwa nie moge niestety nic kupic bo jego zona nie wierzy w przyjazn miedzy facetem i kobieta i strasznie mnie nie lubi a pozatym to malenstwo juz wszystko ma a nawet jakbym cos dala pewnie by to wyrzucila,a ze on ja strasznie kocha nie mowimy o tymze nadal mamy kontakt i ze jestesmy tylko przyjaciolmi. I nie mam pomyslu co moglabym mu dac,bo to najcudowniejszy dzien jego zycia i chcialabym zeby mial cos co za 20 lat bedzie mu przypominalo jak skakal zradosci ze najbardziej kochana kobieta dala mu coreczke na ktorej punkcie juz ma strasznego fiola Taki stylowy prezent dla nowo upieczonego tatusia pomozcie ,podsunciejakis pomysl pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie miał dziecko
i żonę u boku i oni mu przez te 20 lat będą przypominać, że był ten wspaniały dzień w jego życiu. nie potrzebuje prezentu od byłej kochanki. a pieniądze, które planowałaś wydać na prezent wydaj na słownik ortograficzny. przyda ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaWenus
nie kochanki:) i panie chyba cos sobie ubzduraky hahaha a co do slownika nietety beznadziejnym dezortografikom nawet sownik nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"takiego co bedzie mu zawsze przypominalo ze dzisiaj zostal tatusiem\" Co za bzdury :| Prezent od Ciebie,która jesteś teraz zupełnie nieistotna w jego życiu,ma przypominać,że został ojcem?Napewno o tym zapomni,słusznie,lepiej coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathuiy
a podniecasz sie tym tak jakbyś Ty mu dała to dziecko. albo to twoje było. Lepiej sie wycofaj zanim cos spiepszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrella
ale wy dziwne jesteście ja tez z moim byłym nadal się przyjaźnię i co w tym dziwnego rozumiem, że chces zgo czyms obdarować, ale może po prostu kupisz coś dzidziusiowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszym prezentem będzie
jak sie od niego odczepisz raz na zawsze franco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaWenus
jesuuu z po tych wypowiedziach wnioskuje ze kobiety maja straszne kompleksy i calkowity brak zaufania do swoich facetow :/ czy wy wszyscy juz dostaliscie na glowe???? acha juz znalazlam prezent dla tatusia!!!!!!! zamowilam mu portret jego,zony i dziecka :) jednak guzo jest pgraniczonych kobiet i niedowartosciowanych,zal was a w sumie to nawet wam wspulczuje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wierze w przyjazn miedzy kobieta a mezczzyzna. Daj im spokój babo!!! Ja dobrze wiem jak byla swojego ukochanego sie wpierdala w zwiazek i wszystko po drodze niszczy jednym palcem mówiac w prost. A jak by z was byli tak dobrze dobrani ludzie to byscie byli razem. Przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna, co to wogule jest????????? Daj se siana babo i sie kurwa odwal. Co?? Myslisz ze jestes taka sliczna i madra i super ze mozesz sie zadawac z kazdym?? Daj se siana babo!! Zreszta ten chlop co ukrywa to przed swoja ukochana to jakis pojeb, co dla swojej ukochanej nie moze zerwac kontaktów z jakas swiruska!!! Ja dobrze wiem jak to jest jak uklada sie super i wogule a tu nagle JEGO PRZYJACIÒLECZKA sie wszedzie peleta!!!! Obiecal ze sie poprawi i ze zerwie z nia kontakty, i teraz go pilnóje jak psa na smyczy! Nie wolno mu dotykac innej, ani czesc za to co odpraiwal. NIC!!!! Kurwa przyjacióleczko jedna idz do burdelu´...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 30
Jasne portret żony i dziecka....ciekawe skoro urodziło się 10 min temu jak pisałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola ola
to w takim razie cos niue tak z tym męzusiem jest skoro ukrywa przed zona fakt ze kontaktuje sie ze swoja była dziewczyna...w takim razie prawdopodobnie nie kocha swojej zony..badz tez Ty jestes tak upierdliwa jak wrzod na dupie ze nie dajesz mu spokoju a on nie potrafi sobie z Toba poradzic...na Twoim miejscu pokazałabym, ze jednak masz godnosc i nie narzucałabym sie temu facetowi...a mysle ze prezent od Ciebie nie jest Mu potrzebny...wiec mała daj se spokoj...pewnie wobec Ciebie tez nie jest fair..pomysl skoro oszukuje swoja zone..tym bardziej nie jest szczery w stosunku do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada jest prosta
stado idiotek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×