Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolciaaaaaaa

LUMPEKSY BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość karolciaaaaaaa

hej Dziewczynki ! znacie moze jakies fajne lumpeksy w Bialym? Bo w "zwyklych" sklepach ostatnio jakos malo rzeczy mi sie podoba, a jak juz to ceny są zupelnie nieadekwatne do jakosci.. Prosze o namiary ciucholandow, gdzie warto zajrzec ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest lumpeks na jurowieckiej, nazywa się "Anka". Znajduje się na przeciw rynku, w takiej żółtej kamienicy. Polecam też lumpeks w budynku siedziby gazety wyborczej na sienkiewicza. Jest na pierwszym piętrze, jeden z trzech, które tam się mieszczą. Praktycznie na samym końcu. Trochę tam drogo, bo wszystko na sztuki, ale warto. Czasem mozna upatrzyć coś naprawdę fajnego. Więcej ciekawych miejsc nie znam, dlatego z chęcią sama dowiem się o czymś nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa
dzięki purusha za odpowiedz ;) ciezko mi teraz skojarzyc ten lumpreks "Anka" ale na pewno znajde ;) moja siostra kiedys wspominala o jakims na cieplej ale nigdy tam nie bylam, pozatym nie wiem dokladnie w ktory miejscu jest..szczerze mowiac nie znam zbyt dobrze tej czesci miasta... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakilaki
Przy Hali mięsnej i na warszawsiej. właśnie z koleżanką rozbudowujemy fanpage na fejsie żeby zdobyć adresy i dzielić się adresami www.facebook.com/SecondHandyBialystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×