Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdsfdsfs

Nie mam juz siły....Co robic????

Polecane posty

Gość fdsfdsfs

Moj 10 msc syn nie przespał zadnej nocki, co lepsza budzi mi sie w nocy od 6-12 razy dzis było 9 czyli co ok 45 minut - nie mam juz sił i cierpliwosci, jest na cycku, wieczorem daje mu syta kaszke, nic to nie zmienia faktu jego snu:( Do lekarza isc? Padam na pysk i czuje ze dłuzej tak nie pociagne. RATUNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
A w ciągu dnia śpi? Powinnaś go specjalnie wybudzać w ciągu dnia żeby mu sie w nocy chcialo spac, tak słyszalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swoim synem też tak miałam. Córka nie lepsza-10 miesięcy i 2-3 pobudki na cyca. Na pocieszenie dodam, że po 1 urodzinach syna już nie było problemu i mogłam ten rok\"odespać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
w ciagu dnia zdarza mu sie spac poł godziny no , albo 2 razy po poł godziny , albo raz 2 godziny(cud) - uwazam ze i tak jest to mało dla takliego dziecko tymbardziej ze ten fakt trwa niemal od 6-7 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawrt Fajna MamuSka
Wspólczuje moj 11 miesięcy juz od 4 miesięcy śpi całe noce, jest na sztucznym mleku ale malo go pije bo woli chlebek, paróweczki dla dzieci, serki i generalnie stałe pokarmy.spi od 19:30 do 8:00 jak susełek:) Powinnas iść do lekarza i omówic problem, takie dzieci potrzebują do 8 razy więcej energii niz ich wlasna masa ciala, a twój pokarm na pewno mu nie wystarcza, kaszki- to też takie chwilowe zapychacze.lepiej idź do lekarza zamiast radzić się na kafe.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
to co sie budzi dostaje cyca i spi dalej, nie sadze zeby był głodny bo czasem pociagnie minute i spi dalej ale ja jestemn obudzona i mam problem z zasnieciem, czasem dobrze nie zasne a znow si ebudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawrt Fajna MamuSka
w dzień 2Xpo 30 min to normalne, ale nie ma reguły,ze jak dziecko śpi mało w dzień to w nocy bedzie spalo.Mój czasem spi od 15-18-tej i o 20:00 juz chce spac i śpi też calą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7mila
Nie pocieszę cię, jak powiem, że mojej koleżanki synek , który ma 2,5r, dopiero od jakichś dwóch miesięcy przesypia całą noc, wcześniej przez dwa lata ani jednej nocy nie przespał. Chodziła po lekarzach nic to nie dało, synek jest i był zawsze zdrowy a jednak nie spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez radze lekarza bo to dziwne , takie bobasy spia 2 razy dziennie po 2 lub 3 godziny i zwykle okolo 10 godzinw nocy, jedna przerwa to jeszcze na am, ale wiecej tzn ze cos nie tak, poradz sie lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliiiiaaaaa
ja mam trojke dzieci i kiedy mialy 6 miesiecy spaly cala noc, karmienie kolo 23 i do 6 spaly ja mysle ze twoje dziecko jest juz tak duze ze mozesz je od cycka odstawic bez obaw ja moje dzieci do 8 miesiaca karmialm i sa okazami zdrowia po co sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
ale on w ciagu dnia je obiadki deserki, pije soczki, herbatki, odnosnie pokarmow to kaszka , na noc i cyc, Kaszka zeby miał cos tresciwszego i sie najadał, . na poczatku jak był mniejszy to myslałam ze moze jest głodny jak przed snem dawałąm mu tylko piers, ale wprowadzenie kaszki nic nie zmieniło. Budzi si e tez dosc czesto z płaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj cos na sen dla bobasow sa jakies fajne kropelki[ osobiscie nie podawalam], jesli sie budzi to roznie bywa wiesz...ząbkowanie :(, ale troszke po kaszce na noc powinien spac, przynajmniej 5 godzin, i po jedzeniu cyca w nocy kolejne 5 do rana, chyba ze masz tak jak moja znajoma, miala corke o tak specjalnym "zołądku" ze dawkowala sobie mala jedzonko, jadla co 2 godziny i malutko, byla okazem zdrowia i waga idealna :), tak tez dzieci maja trudno bywa .......musisz skonsultować to z lekarzem bo kolka to raczej tylko 3 pierwsze miesiące więc nie wiem co to moglo by być.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu smoczka
On na pewno nie budzi sie z glodu skoro na wieczor dajesz mu kaszke.Moze chce tylko Ciebie poczuc i possac sobie.Sprobuj dac mu smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
kolke mielismy na poczatku i juz dawno o niej zapomnielismy, w dzien dziecko jest pogodne bawi sie. Wazy ponad 10 kg, urodził sie z waga ponad 4 kg, Kiedys kilka msc temu pytała przy okazji szczepienia lekarza co to moze byc - powiedziaął ze taki urok dziecka i przepisała czopki uspokajace Luminalum, dostałąm 2 nie zminiło to w nic w jego spaniu, a nie bede go niepotrzebnie faszerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dlugo
to sa skutki zbyt dlugiego karmienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
smoczka traktuje jako zabawke od 2 msc w ogole nie uzywamy , nie wie co sie z nim robi - po prostu go odrzucił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
od 2 msc jego zycia czyli juz przez kolejne 8 nie uzywalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze smoczkiem to moze i dobrze, ale jak napisal ktos wyzej nie zgadzam sie ..........................karmienie i jego dlugosc nie ma w tym przypadku odzwierciedlenia w spaniu, dzieci karmi sie czasem i po 1, 5 roku i spia normalnie..........urok dziecka taki? co to za lekarz, mama ma sie męczyc co 45 minut bo taki urok dziecka? dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sie sklaniala ku temu zeby zrezygnowac z karmienia w nocy, tym bardziej ze piszesz ze dziecko niedlugo ssie, to by swiadczylo o tym ze nie budzi sie z glodu tylko zeby poczuc mame przy sobie a jak ukladasz dziecko do spania w ciagu dnia? bujasz na rekach czy zasypia samo w lozeczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrka wodna ------------> zasypianie nie ma chyba nic do rzeczy, ja usypialam roznie na rozne sposoby [roznie bywalo] a dziecko spi calymi nocami po 10 godzin od kilku miesiecy [a ma rok].....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
roznie ssie w nocy czasem własnie minutke 2 odwraca sie na boczek i si dalej, a czasem po 10- 15 minut ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
moj mały zasypia bardzo czesto przy piersi tzn widze ze ejst senny (albo zbliza sie jego pora) idziemy sie połozyc razem do sypialni , je je i nagle sie odwraca i spi, albo czasem jak mnei nie ma to babcia go sama usypia, Kiedys uczyłam go zasypiania w lozeczku, ale nie miałam sumienia patrzec jak płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... dzieci sa rozne... zapytalam bo mialam taki problem z moja corka, prawie w ogole nie spala w dzien, takie male drzemki po 10, 15 min, potem marudzila, no ale fakt - usypialam ja na rekach, kiedy nauczylam ja zasypiac sama w lozeczku stal sie cud! zaczela spac regularnie w dzien, dwie ladne drzemki po 1,5 godz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttt
moim zdanie traktuuje cię jak smoczek i tyle. moze za mało spędzasz z nim czasu w dzień,albo tylko spędzasz ten czas wokół dziecka a nie z nim?bo tak często zachowują się dzieci,których mamy całe dnie są w pracy. luminalu mto środek na uspokojenie,nie dawaj raczej odzwyczajaj małego od piersi bo inaczej sie zamęczysz.Co najważniejsze już odkarmiłaś,a teraz zrobił sobie z ciebie przyrząd do ssania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzoumien
to nie sa skutki zbyt dlugiego karmienia, bo 10 m-cy to wcale nie dlugo. mialam ta sama sytuacje z moim dzieckiem. lekarstwem na to bylo odstawienie od piersi. odstawienie calkowite, bo na noc nic to nie da, jesli bedziesz dlaje karmic w dzien, dziecko bedzie pamietalo, ze moze dostac cysia. moj maluch obecnie po dwoch miesiacach od odstawienie czesto przesypia noc, a jak sie budzi, to tylko raz w nocy, ale wystarczy mu wtedy, ze przytuli sie do cycusia i spi dalej. a jeszcze jak karmilam budzil sie i po 5 razy w ciagu nocy. tak wiec zalecam odstawienie calkowite. pozdrawiam i powodzenia. +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
sporo z nim spedzam czasu jestem na wychowawczym i troche pracuje(głownei wieczorami, lub jak jest tata, lub kiedy spi), ale ogolnie głownie jest ze mną, tata na etacie w pracy - czasem babcia pomaga, jak musze gdzies wyjsc etc. Piers je tez w ciagu dnia, rano jak wstajemy i do picia po południu juz nie jako głowny posiłek.Jemu tez sie zdarzaja drzemki 15 minut i marudzenie..... Szkoda mi rezygnowac z piersi uwielbiam te bliskosc , myslałam zeby chociaz do roku....a to do pazdziernika. a ze do grudnia jestem na wychowawczym mogłabym to przedłuzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może spróbuj nie dawać w nocy cyca. Spróbuj w nocy zamiast cyca dać wodę. Zakładam że budzi się bo wie że dostanie mleko. ja swojemu 8 miesięcznemu maluchowi daje właśnie wodę gerbera. Idzie spać tak koło 20:30 budzi się coś koło 3 lub 4 na parę łyków wody a potem na mleko to tak koło 8. wiem też że w sumie powinien już przesypiać ale to taki mały głodomorek a mleka nie chcę dawać w nocy bo się przyzwyczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfs
probowałąm z woda był płacz? jakby był głodny moze sprobuje 2 raz, to juz jakis czas temu było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet fajna Mamuśka
podobno dzieciaki nauczone na piersi długo potrzebują ssać.mój odrzucil piers zaraz po urodzeniu, pokarm zanikł i tylko butelka wchodziła w grę.i w sumie dobrze, nie czuje sie jak osobista mleczarnia mojego syna. Krzywda mu sie nie stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przestalabym karmic w nocy i tyle. Wiadomo ze poczatki bylyby cieżkie ale by minęło. Mialam tak samo i tak zrobiłam a do tego dodawalam jeszcze malemu syropek na spokojny sen i spał. Jak sie budził to dawalam albo smoczek albo herbatke a z biegiem czasu zaprzestalam nawet dawania picia i tak jak mialy mial ok 11 mc nie pil i nie jadl w nocy wcale - spal ladnie . I nie wyszlo mu to na zle. Lekarz mi powiedzial ze 5 mc dzieci spokojnie mogą przesypiac noce bez dokarmiania a wiadomo ze jak jest na piersi to bardziej zalezy malemu na bliskosci mamy niz na jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×