Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zielona żaba

faceci w czym sypiacie?

Polecane posty

nie wiem czy ty tez to macie, ale jak tylko widze faceta w bokserkach, tylko w boxerkach lub choćby ich materiał wystawał troche z spodni to mi sie duszno robi:D to jest takie sexy...obcisłe slipy tak na mnie nie działają jak śmieszne boxerki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż śpi w bokserkach
a zimą w piżamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gaciach ...
zimą też, bo w przeciwieństwie do was, nędzarze, mnie stać na to, by ogrzewania nie wyłączać nawet w nocy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komu sie to dzieje
Teraz-nago.W zimie w szortach.Nienawidze okreslania -bokserki.Jakie to bokserki.Poza tym ja nosze obcisle.To sa SZORTY.Wiec w zimie w takich i w podkoszulce.Zwykle kupuje specjalne do spania. Ktoras tam zlosliwie pyta,czy w tych samych spimy,w ktorych chodzimy w dzien.No to ja zapytam tez was:czy macie podpaski wielokrotnego urzytku?Suszycie je sobie na sloneczku latem,a zima na kaloryferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gaciach ...
hehe, załamały się biedaczki moją potęgą finansową i teraz albo płaczą z zazdrości, albo opieprzają facetów, którzy nie potrafią zarobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
moj spał we mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż śpi w bokserkach
w gaciach---> weź się lecz człowieku...ja zawsze zimą mam ogrzewanie rozkręcone na maksa bo lubię ciepło...sama teraz śpię w koszulce a zimą też w piżamie...bo zimą chociaż ogrzewanie na full to jakoś tak chłodniej.... mój mąż też nosi te obcisłe bokserki...nie te luźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj caly rok spi nago ale jemu cieplo ani zimno specjalnie nie dokucza na lato jest nakryty po szyje koldra choc spocony tak ze odbicie na rzescieradle jest a na zime czasam przyleja sie do mnie a to tez rzadkoo;) ale zawsze nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój śpi nago, cały rok :) Bo ja gorąca strasznie jestem więc nie zmarznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arhi
JA sypiam nago z dziewczyna a mój Wacław w jej piczce wiec nie boje się ze zmarznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez bielizny,kręci mnie to tak jak moją dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×