Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zadziwiona zagubiona

Samobójstwo

Polecane posty

Gość kolejny topik dla
ale z Ciebie egzaltowana gówniarka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończy się to tak że
za parę chwil zapuka do Ciebie policja i rodzice odetną Ci neta i nie dostaniesz kieszonkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś sama, samobojstwo niczego nie zmienia wbrew pozorom, poczekaj jestem w takiej samej sytuacji choć mam 10 lat więcej na karku, zabić się nie jest tak łatwo, probowałam, instynkt samozachowawczy jest. Na nim to i tak nie zrobi wrażenia, większe zrobi jak będziesz żyła, będziesz szczęśliwa bez niego...tylko tak pokażesz mu że masz go w dupie, że jesteś kimś zabijając się potwierdzisz że marna z Ciebie osoba była i w sumie...żadna starta podnieś się dziewczyno z tego POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ! niech ten dupek pożałuje kiedyś swojej decyzji, niech wspomni...ach....z Nią to było super....tak się wspaniale zachowała jak ją rzuciłem...to nie łatwe ja sama 2 razy próbowałam sobie odebrać życie, nie udało się a teraz....żyję dla siebie i w dupie go mam, strasznie się upokorzyłam ale może trzeba było teraz będzie inaczej trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comtessa
nie potrafię zrozumieć jak można zabić się przez faceta :o oj głupie kobiety, głupie. Przestajecie żyć dla siebie a zaczynacie żyć dla kogoś a po rozstaniu świat wam się na głowy wali. Żałosna jest już sama myśl o samobójstwie z miłości. Autorko pomyśl o tych wszystkich pięknych chwilach, które są jeszcze przed tobą a których nie przeżyjesz. Poza tym do wszystkich chcących umrzeć z miłości, nie jest wam wstyd, że na świecie tyle zła się dzieje, od bomb giną niewinni ludzie, dzieci umierają z głodu a wy chcecie popełnić samobójstwo bo was serduszko boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona zagubiona
Świat wypadł mi z moich rąk Jakoś tak nie jest mi nawet żal Czy ty wiesz jak chciałbyś żyć, bo ja też Chyba tak chciałem przez cały czas, lecz Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć przy tobie Wieje wiatr, pachnie wiosną i wiem Że ty łatwo tak zgodziłaś na to się i Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć przy tobie Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć z miłości Nie na krześle, nie we śnie Nie w spokoju i nie w dzień Nie chcę łatwo, nie za sto lat Chciałbym umrzeć z miłości Nie bez bólu i nie w domu Nie chcę szybko i nie chcę młodo Nie szczęśliwie i wśród bliskich Chciałbym umrzeć z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i ja cos powiem...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już było
18:12 GNIAZDO JAK TO TY TO CIE ZABIJE WLASNORECZNIE Już dobili ją inni. Ty już nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona zagubiona
Mozesz Mnie zabić.. ulatwisz.. Mi:( Ni jestem żadnym GNIazdo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już było
Masz podobny problem i Cię ktoś z Gniazdo pomylił. Nie o Ciebie chodzi. Wejdź na topik o Marwasku. Tam jest o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×