Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiaczq-mała

praca dla najmłodszych

Polecane posty

Gość gosiaczq-mała

CZEŚĆ!!!(troche dużo napisałam ale warto przeczytac Mam tylko 12 lat awięc to trochę mało jak na jakąś ,,poważną prace" np.:roznoszenie gazet/ulotek (wszędzie mówili mi że musze miec przynajmniej 14 wiosen ) , opieka nad dziecmi (od 16 latek) czy jaka kolwiek praca McDonaldzie (chociaż warto spróbowac bo jak napisałam że szukam pracy w innnym temacie to napisali że ,,12 lat to może jakiś mniejszy etat w McDonaldzie'' ) OTO KILKA PRZYKŁADÓW NA PRACE .Wracając do tematu polecam prace: * ( sama ostatnio zostałam przyjęta) (uwaga do tej pracy musisz miec jakiekolwiek doświadczenie z koniem) awięc jak już się domyśliłeś/aś chodzi o prace w stadninie koni. Jeśli kochasz konie tak jak ja to naprawde polecam te prace *jeśli tak jak ja (tak też pracuje) masz jeszcze nie zabudowaną działkę na wsi lub znasz inne miejsca na których dziko rosną np. oziomki , truskawki , jagody itp. to zbierz grupkę kumpli , pójdźcie w to miejsce nazrywalcie spoooro owcocków i sprzedajcie je przy drodze PS.Jeśli nieznasz takiego miejsca to zaoszczędź pare złotych znajdź jakieś spokojne miejsce (może byc Twój ogródek przy bloku)kup zszcsepione poziomki zasadź,dbaj o nie a potem zbieraj ,,plony". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioetereczq
moja qmpela pracuje w stadninie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pytamtylko
nie ma jak przedsiebiorcza mlodziez :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×