Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Almusienka81

39. tydzien ciazy i dziecko ulozone posladkowo

Polecane posty

Gość Almusienka81

Jestem w 39. tygodniu ciąży a moje dziecko leży główką w górę!!!(pośladkowo) Lekarz za 4 dni bedzie je \"przekręcał\" Mowil ze jesli nie bedzie chciało sie obrócić, to się umówi ze mna na cesarkę. Bardzo chcę karmi c opiersią Czy po cc bede miala od razu pokarm??? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy "lekarz bedzie je przekrecal?"!!! zmien lepiej lekarza!!! dziecka sie nie przekreca!!!!! moze mu sie duzo krzywdy zrobic- moze wylamac barki, bioderka, moze sie okrecic pepowiną i udusić... ranyyy to jakies metody z przed wojny!!!! jak jest źle ulozone to robi sie cc zadnego przekrecania!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
Jestem po cesarce kilka dni i pokarmu mam jak "dojna krowa":D więc o to się nie martw;) natomiast niepokojące jest to, że ten Twój lekarz chce "przekręcać" dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almusienka81
ja mieszkam w Anglii i tak lekarz (murzyn ale to bez znaczenia) bedzie chcial je troszke zmusic zeby sie przekrecilo Powiedzial mi ze cala akcja bedzie monitorowana przez USG i KTG Okropnie sie boje Nie wiem co robic Musze sie stawic w York Hospital w pomniedzialek rano POMOCY!!!! Czy to naprawde niebezpieczne dla dziecka??? W takim razie czemu mi chca je przekrecac???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego chca to robic. poczytaj troche w necie tego sie juz nie stosuje. kiedys to stosowali ale przynosilo wiecej szkody niż korzyści. jesli dziecko jest ulozone miednicowo to sa dwa wyjscia: wieloródki mogą rodzic naturalnie co i tak w wiekszosci przypadków nie ejst zaleane bo moze skonczyc sie uszkodzeniem stawow biodrowych natomiast u pierwiastek wykonywane jest cięcie cesarskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly byl ulozony poprzecznie i lekarka kazala mi sie zglosic w 38 tyg do szpitala zeby zaplanowac cc.Na szczescie maly sam sie ulozyl w 37tyg. U nas sie chyba nie praktykuje przekrecania dziecka.Ja przynajmniej nie slyszalam o takich praktykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almusienka81
To jest moj pierwszy porod. Chyba mu powiem zeby mnie nie dotykal tylko od razu umowil mnie na jakis dzien i niech mi zrobi cesarke Nie bede ryzykowac zdrowia mojego dziecka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjki anji anji anji anji
Wierzysz takiej Mamani która nie ma wykształcenia medycznego i innym jej podobnym czy lekarzowi.?Jezeli nie wiesz jak to wyglada i obawiasz sie to poproś lekarza o rozmowe.Nie sadze,żeby chciał i Ciebie i dziecko skrzywdzić.Naprawdę to forum nie jest wiarygodnym zródłem dotyczacym wielu tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez polecilam kolezance zeby poczytalą na ten temat. ja czytalam. Pozatym mialam taki przypadek w rodzinie i wiem o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, ze tak pozno chca ci jeszcze obrocic dziecko.Ja w 37 t.c. mialam ustalona cesarke, z tego samego powodu co ty. Tez mi chcieli \"przekrecic\" dziecko, ale najpierw zapytali, czy sie zgadzam i mialam podjac decyzje w 2 dni, bo im wczesniej tym lepiej(dziecko rosnie i powiedzieli, ze za tydzien bedzie juz za pozno:O Poczytalam w necie i stanowczo odradzano wszedzie ta metode. Powiedzialam to poloznej, ustalila mi termin cc na 38 tydzien. To bylo w Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×