Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonanie mam po co zyc

CZY ON WOLI KOLEGOW?? KTO MA RACJE?? EHHH

Polecane posty

Gość zrozpaczonanie mam po co zyc

Wlasnie stracilam chlopaka ;( 4 dni przed pelna 2letnia rocznica ;(Jest dla mnie wszystkim ;( Takie plany ;( Tak ladnie mowil ;( Ze kocha ,ze na zawsze juz Razem ;( Jak sobie przypomne nasze wspolne chwile to az lzy same leca ;( Sluchajcie o co poszlo ( ja zerwalam,poniewaz wydaje mi sie ,ze mam racje,ale sama juz nie wiem eh) .... Ostatnio na przepustce byl kolega mojego faceta .. Bylismy na imprezie i umawialismy sie ,ze jak bedzie mial urlop z wojska (10dni) to pojedziemy nad morze,ew.nad jezioro ...Ale ostatnio z moim chlopakiem sie poklocilam o pewien wyjazd,zla na niego bylam i powiedzialam,ze teraz w ten week jak przyjedzie ten kolega,to by nie jedziemy z Nimi nigdzie!Niech oni sami jada ! A moj chlopak wpadnie do mnie na 3dni ( ten dlugi week co jest ,bo ma wolne od pracy) ... No i ten kolega jego przyjechal w tamta sobote i od tego czasu nic nie wspominal o wyjezdzie nad jezioro ... No to ja chlopakowi powiedzialam ,ze wpadnie do mnie .. A on ,ok ... A wczoraj kolo 21 moj chlopak pisze mi eska ,ze jedziemy nad jezioro ! A ja mowie ,ze nie ,bo obiecal mi ,a poza tym,ja nie chce,bo chce tylko z Nim spedzic te 3 dni ! Pogody teraz nie ma i nie bede w namiocie spac;/ Bo nudy beda!A on na to ze jedziemy ! I ze mam jechac.. zaczal mi ,,kochaniowac'' ,,sloneczkowac'' ... A ja mowie ,ze jak pojedzie to zanczy ze woli ich ,kolegow ;( Ze wcale mnie nie kocha i ze bedzie koniec z Nami jak pojedzie ;( A on na to ze widzi jaka jestem ,ze sama mowilam jego kumplowi ze jedziemy ,a teraz jaikes fochy strzelam :( i ze on nie bedzie rezygnowal ,bo sie umowol :( Wytnie sie ze umawial sie ze mna eh ... I pojechal ;( nad jezioro z nimi ,beze mnie ;( dzis o 6 rano dzwonil i mowil zebym jechala ,a ja ze nie .. ze bedzie koniec jak pojedzie .. a on na to ze jesyem wielka pani .. eh ;( i pojechal :(( ostatni jego es ,, juz prawie dojechalesm :( '' czy ja mam racje ?czy on ? wybral kolegow ;( mam dola ;( to koniec ;( oni wazniejsi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjikji-kasia
histeryczka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes histeryczką
i stosujesz szantaż emocjonalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonanie mam po co zyc
kjikji-kasia - bys byl/a na moim miejscu ,to inaczej bys mowil/la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtarzasz sie autorko
juz kiedys zakladalas podobny topik. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonanie mam po co zyc
powtarzasz sie autorko - jeszcze nigdy .. z kims mnie pomyliles/las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet przy tobie
i tak nie wytrzyma i predzej czy pozniej od ciebie odejdzie i nawet mu sie nie dziwie.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes glupia rozhisteryzowana
smarkula :O jedyne co potrafisz to sie obrazac i szantazowac faceta :P Powinien Zostawic taka idiotke jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjikji-kasia
to ze ty nie chcialas jechac nie znaczy ,,krolewno,, ze facet ma rezygnowac z swoich planow!!!! Moj facet dawno by mnie kopnal w dupe gdybym go nie puszczala na koncerty bo ja nie chce jechac!!jestes pusta i jak go stracisz to dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszko zrozum
że poza tobą też istnieje zycie a ty chcesz faceta calkowicie stłamsić! związek bez powietrza sie dusi! im wczesniej to zrozumiesz tym lepeij dla ciebie i partnera.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonanie mam po co zyc
ale wy nie rozumiecie ze on mi obiecal ?? ze mna 3 dni ?? jego jedyny urlop na ktory czekalam ;( a on nagle zmienil zdanie dla kolegow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nie patrzec to nie jest powod do zerwania, jak ja bym zrywala o takie rzeczy to bym byla wiecznie sama... trzeba sie dogadywac docierac, a nie zrywac zeby potem i tak do siebie wrocic, bez sensu poza tym moze sie chlopak postawil, bo moze to Ty zawsze wszystko planujesz i ma byc tak jak Ty chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hm hmmm jakby nie patrzec to nie jest powod do zerwania, jak ja bym zrywala o takie rzeczy to bym byla wiecznie sama... trzeba sie dogadywac docierac, a nie zrywac zeby potem i tak do siebie wrocic, bez sensu poza tym moze sie chlopak postawil, bo moze to Ty zawsze wszystko planujesz i ma byc tak jak Ty chcesz? " Jeżeli lubisz oszustów to możesz tak twierdzić:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
boshhhh dziecko drogie, ile Ty masz lat? cóż za poziom histerii:D a ten facet niech sobie lepiej znajdzie kogoś bardziej zrównoważonego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonanie mam po co zyc
nie jeste histeryczka ale sorry - czy was by to nie rusdzylo ?? obiecal ze spedzicie 3 dni razem ,bo jednak koledzy nie jada ( a on od tygodnia wiedzial ze ja nie chce pod namiot ,mielismy domki zalatwic ale tamte ciamajdy nie umieja sie zorganizowac) ... i nagle moj chlopak pisze ze jedziemy bo koledzy jednak chca ;| co oni powiedza to moj chlopak robi jak piesek ;( i to juz nie pierwszy raz wybral ich ! bo jak to on mowi ,,podziekuja mi kolezenstwa'' :( no sorry ale nie widzicie tego :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co zakladasz tu topiki skoro twierdzisz ze dobra decyzje podjelas i masz racje, nie przyjmujesz zadnych argumentow skoro jestes pewna swojej decyzji to po co te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka myslala ze przyznamy
jej racje a tu jednak nie po jej myśli.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
aha, wolałabyś, żeby był jak piesek ale spełniał Twoje rozkazy, a nie ich?:O jesteś nieźle rozpuszczona i egoistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dojrzalas jeszcze do zwiazku moze, bo w zwiazku czasem pojawiaja sie powazniejsze problemy i trzeba je jakos rozwiazywac jak sie ludzie kochaja, ale nie silowo tak jak Ty probujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonanie mam po co zyc
to ja juz nie wiem co mam robic :( on mi napisal teraz zebym nie odchodzila bo mnie kocha ;( i ze mialam jechac .. a to bylo tak ze wczoraj sie ze mna umawial ,ze razem 3 dni u mnie ,a pozniej sie okazalo ze jednak jedziemy ... za mnie zdecydowal :( i to mnie zabolalo ze pojechal beze mnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niejedno Cie w zyciu zaboli ale to nie powod do rujnowania wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonanie mam po co zyc
hm hmmm -eh teraz juz mam mtelik :( napisal zebym przyjechala :( jechac :(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wyciagnijcie obydwoje jakies wnioski na przyszlosc, zeby za chwile nie bylo to samo rada dla Ciebie-mniej nerwow i histerii, wiecej spokoju i rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×