Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amingora

noworodek-ubranka

Polecane posty

Gość amingora

dziewczyny po ile czego kupujecie do wyprawki i na ten pierwszy okres? mam na myśli odzież typu śpiochy ,kaftaniki ,body ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy o jakiej porze roku rodzisz.... jak teraz latem jeszcze to na pierwsze 3 miesiace wystarczy ci z 10 body lub koszulek i z 5 par spiochow... do tego jakas bluza i spodenku na wyjscie jak bedzie chlodniej i ewentualnie kurteczka cienka... no i jeszcze przydadza sie ze 3 cienkie czapeczki ze 2 pary skarpet i ze 2 komplety niedrapek i powinno wystarczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranka
a kiedy będziesz rodzić?? jeśli teraz to proponuję tak: 3-4 body z długim rękawem 3 - 4 pary śpiiochów 3 - 4 body z krótkim rękawem 3 - 4 pajace 2 pary skarpetek 2 cienkie czapeczki niepolecam niedrapek bo mój mały na przykład ciągle je ściągal więc mu zakladałam po prostu skarpetki na rączki kaftaników tez nie polecam najlepsze są body jeśli boisz się jak włożysz przez główkę to kup rozpinane ale nie bój sięto narawde nic trudnego dresik cieplejszą bluzę i spodnie a jeśli będziesz rodzić później to jeszcze do tego cieplejszą czapkę kominezonik lub kurtkę i spodnie ciepłe na wyjście na zimno' rękawiczki i szalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to miałam z 4-5 śpiochów i tyle samo body z długim rękawkiem (najlepiej kopertowe), do tego takie wdzianko z długim rękawkiem na chłodniejsze dni, skarpetki, pajacyk z polaru, kombinezon (rodziłam w listopadzie), czapeczkę bawełnianą i czapeczkę na wyjścia. I 20 pieluch terowych :) Jak coś się brudziło to zapierałam od razu w szarym mydle i na grzejnik. Ale jak się pilnowało ulewania to wcale się dużo nie brudziło, były dni, że przebierałam Lusię tylko po kąpieli - dla idei, bo ciuchy które zdejmowałam były suche i czyste. Dużo nie kupowałam ciuchów na 56, bo z tego rozmiaru dziecko wyrasta w ciągu 1-2 miesięcy. Niektórzy kupują od razu na 62, ale ja osobiście tego nie polecam, bo to podwijanie rękawów i mocowanie za długich nogawek skarpetami do stópek to nic fajnego. A co to te 4 bodziaki - w C&A kupisz po 12,99 za 2-pak. Tak w sumie to dopiero w rozmiarze 74 córka chodziła dłużej, na tyle długo że opłacało mi się ją obkupić i zapełniać pralkę tylko jej ciuszkami ;) Bo te mniejsze rozmiary to 2 miesiące i zmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×