Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy facettt

jezeli szukacie faceta ktory bedzie wam gotowal sprzatal i uslugiwal

Polecane posty

złośliwa- zgadzam się w 100 procentach. Może niekoniecznie chodzi o wojsko, ale ogólnie o wychowanie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facettt
moja moja zamiknij sie stara panienko :classic_cool: czasy niewolnictwa sie skonczyly juz nie ma takich frajerkow na posylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma? Sluchaj facet, tak naprawde masz nasrane w glowie, brakuje Ci kobiety i dostajesz pierdolca.....a jak przyjdzie co do czego to sam sobie fartuch kupisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facettt
chyba snisz ja babie nie bede uslugiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Facet który nie umie gotować i sprzątać to ciptok Umieć to robić to jedno, a robić to to całkiem co innego. Ja nie gotuje, ani nie sprzątam. Kto inny to za mnie robi. >>Właśnie tacy przeważnie nie byli w wojsku :D:D A co to ma do rzeczy?? W obecnych czasach tylko ciężki frajer daje sie na rok czasu zamknąć ze stadem facetów w jednym budynku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbyś być taką "starą panienką" jak ja..... hehehehe Której facet gotuje i sprząta PO SOBIE. Fajnie jest mieć prawdziwego faceta przy którym można się czuć jak księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej Ty autorze masz poglądy zalatujące średniowieczem. Czasy panów , władców i poddanek dwno sie skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa to ciekawe dlaczego, by spodobać sie kobiecie organizujecie randki typu kolacja przy świecach i pichcicie jakies wykwintne daniaskoro to takie niewolnicze i niemęskie? by przelecieć ??--nie rozumiem, meski facet powinien powiedziec''lala ugotuj to Cie bzykne''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie dlatego on jest sam....jak palec.....a za palcem raczka...a raczka wiecie do czego mu bedzie potrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Taaaa to ciekawe dlaczego, by spodobać sie kobiecie organizujecie randki typu kolacja przy świecach i pichcicie jakies wykwintne dania skoro to takie niewolnicze i niemęskie? by przelecieć ??--nie rozumiem, meski facet powinien powiedziec''lala ugotuj to Cie bzykne'' Spoko, to tylko na początku. Wam się to podoba, to raz się mozemy poświęcić. Potem jak już dostaniemy to czego chcemy, wracamy do starcych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie potrafią sami zrobić sztucznej pohvy tylko ciągle ręka i ręka..... nie dziwie się że potem tą ręką nic nie ugotują. A FE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nawet nie potrafią sami zrobić sztucznej pohvy Po co nam sztuczne, jak po ulicach łazi całe mnóstwo prawdziwych, które na jedno skinienie palca stają, nomen omen, otworem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buehehhe :D Maja swoja Reni, nic im nie zostalo...dobrze, ze od tego brud sie pod paznokciami nie zbiera, bo by sie nie domyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou- w sumie racja. Skoro masz małego to taka sztuczna pohva byłaby dla Ciebie za duża. Fakt. Po ulicach chodzi wiele małych dziewczynek,...... Biedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facettt
sluchajcie ja dla zadnej nic nigdy nie ugotuje ani nie bede robil zadnych kolacji co najwyzej moge wziasc do restauracji na kolacje ale wiadomo kazdy palci po polowie bo ja sponsorem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy facecie- no to nie gotuj i nie sprzątaj. Kogo to obchodzi. Twoja sprawa. Dżizys.... Chyba naprawdę masz ze sobą problem. Spróbuj tej sztucznej pohvy o ile nie masz małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wieków wiadomo ze lepiej gotują od kobiet,zamiast ugotować i zjeść dobrze ,to wolą wpieprzac byle co...byle tylko poczuć sie facetowo Jak ty niczego nie rozumiesz :o Faceci we wszystkim (oprócz robienia loda) są lepsi od kobiet, tylko zwyczajnie nie chce im się zajmowac tak prymitywnymi czynnościami jak sprzątanie, czy gotowanie. Wy jesteście od nas głupsze, nadajecie się tylko do prostych czynności, więc to wam pozwalamy robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> taki jesteś mądry,a loda nie bnauczyłeś się robić? Nawet nie próbowałem się uczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem. Mama Ci sprząta, gotuje i jeszcze na dodatek loda robi... Loda z przepisu z pani domu czy Naj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facettt
pozatym ewa zostala stworzona z żebra adama jestescie od nas gorsze i jestescie istotami drugij kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp AAA to dlatego pozwalacie nam gotować i sprzątac by poczuc sie lepiej ? wtedy czujecie sie mądrzejsi?> a ja myslałam ze inteligencje udawadnia sie poprzez wymiane informacji,a nie poprzez proste czynności. morał kazdy głupi potrafi gotowac i sprzątac....prócz facetów,bo sa mądrzejsi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ewa była z żebra adama to tak naprawdę potrafilibyście sobie bez tego żebra na dobrą sprawę sami loda zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czego się nauczyłeś? Pisania na kafe,wysokiego mniemania om sobie i przedmiotowego traktowania kobiet.Coś pominęłam? Aha ,jeszcze kiwasz palcem na łażące po ulicach prawdziwe pochwy.Coraz bardziej mi imponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facettt
ja od zawsze traktuje kobiety jak szmaty i sprowadzam ich istnienie do jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×