Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan_fan_tulipan

zdradzam...

Polecane posty

Gość MAtka_tulipana
Synu ale przerazilam sie bardzo! Nie moge uwierzyc ze to prawda! Czyli to ty jednak posuwales wujka Henryka jak pijany pochylil sie na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_tulipana
Mó boy przed wyjscie do pobliskiej Biedronki w ce;lu zakupienia kondonow regularnie spryskue się Brisem Leśna Bryza. Wyskakuje wtedy krtzysąc "Efekt Axe" ! Pan Heniu ze stoiska z podpaskami regularnie umawia się z nim do przymierzalni w celu przymiarek strojów Batmana i Supermana :(, bo takich przymiarkach moj Miś nie narzeka już na brak anala. Czy on mnie zdradza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
a o pdszywaczach myślę że są bardzo inteligentni bo w swój młodzieńczy sposób mówią ci co o tobie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec dodam, ze ten pan jest zupelnie nie dojrzal do powaznego zwiazku. On sie poporstu boi odejsc od swojej dziewczyny, jemu jest z nia wygodnie....Zawsze jest ktos kto na niego czeka, nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
no i możemy tak bez końca, my wiemy o co chodzi a oni szukają aprobaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
raz już napisałam albo leczenie albo brak związku..... i sex dziennie z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_tulipana
Oczywiscie, ze mnie kocha, niestety przynosi do domu rozne chorobska, nie raz juz musialam cale mieszkanie odkazac, bo przyniosl takiego grzyba, ze mi sufit zaczal gnic. Wnet bym pomyslala ze dwa kutasy, ale ten drugi to nabrzmiala nieleczona krosta. Oczywiscie nie doklada sie do antykoncepcji, ostatnio zauwazylam, ze wpiepszyl mi cale opakowanie tabletek, to bylo po klotni o tym, ze czemu tylko ja mam byc odpowiedzialna za zabezpieczanie sie. W telefonie ma tez mnostko podejrzanych osob: np. piersiastywaclaw, szalona80stka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
i powodzenia dobrze że są Viagry na stare lata Wam się przydają jak zamiast iść na spacer z wnukami pójdziecie na dziwki żeby zaznać anala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy szukam aprobaty, poprostu chciałbym wiedzieć czy jest wiecej takich kobiet w układach czy facetów to tak mają jak ja. owszem jest coś w tym że nawet jak moja kobieta by ze mną robiła wszystko to i tak bym sie rozglądał za innymi, moze wczesniej tak nie miałem ale pi 1szej zdradzie, jak już pisałem poszło z górki i taraz jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
jest tak że jesteś dwulicowy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka_tulipana
Niestety, jestem jego kochanka, ale jestem tez mezczyzna, przepraszam, ze Cie oszukiwalem, przeszedlem niedawno operacje zmiany plci, w dodatku mam nieuleczalna chorobe okolic rodnych - nazywa sie Smierc z Obsrania. Za pare lat prawdopodobnie umre od calkowitego obsrania sie, przebadaj sie bo nie chce cie miec na sumieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nedzny podszywie, spadaj na inny topik! generalnie jak pisałem, chciałem zobaczyć czy ktos ma tak też albo podobnie.. np 'tez tak mam chlopaku' konkretnie odpisal, bez krytyki i wogole ale niestety go pedał-podszywacz podszył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
bo się powtórzę co byś zrobił gdyby się okazało że twoja partnerka robi to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
bo tak jak ty jest nie zadowolona z sexu z Tobą ale nie wie jak Ci to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100% nie robi tego samego. mojej dziewczynie dogodzić potrafie jak sie patrzy. czasem aż mowi ze juz nie może, nie ma sieły a ja chce jeszcze. szkoda tylko ze nie umie robic laski i nie lubi anala, wtedy, kto wie? moze bym sie spelnial w domu a nie na boki latał.?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec_tulipana
To moja wina. Nie wincie go, w mlodosci ruchalem tak jak i moj syn, kiedys robilem to z kobieta z czarnobyla i przez to teraz moj syn ma teraz dwie glowy! Wybacz mi, ale teraz dzieki dwom glowom mozesz robic podwojne lizanko! Wiem, ze to mala pociecha, ale dwie glowy to nie jedna synu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna-tulipana
Chcialam go ukarac i kiedy przyszedl do chalupy po jakiejs libacji zastal mnie z murzynem w poscieli. Jest strasznym rasista i myslalam, ze dzieki temu cos go to nauczy ale on zamiast zrobic awanture to rozpial spodnie, wystawil swoj sprzet i okrzykiem "ihaaa" zaczal pakowac w murzyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
tak Ci się tylko wydaje tulipanie myślisz że kobiety nie potrafią usawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
miało być udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WALI CIE PO ROGACH JAK
NIC :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam a on znowu
i mam nadzieję że to robi.....jesteście kwita!!!!!! Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna-tulipana
Musze tez przyznac, ze moj mezczyzna jest mitomanem. Wchodzi na forum rozne i opowiada niestworzone historii aby podniesc do gory swe stlamszlone ego. Tak naprawde, gdy poznalam nigdy nie ruchal a mial juz 40stke na karku. Lacznie dostal 4563 razy kosza, ja mam dobre serce i pomimo faktu, ze choruje na nadmierne owlosionie twarzy (wlosy na nosie i powiekach, uszach, calym ryju) zaakceptowalam go i dalam mu szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_tulipana
Zawsze kiedy zaprasza do nas pana Henia na herbatkę, prosi mnie, bym wyrzuciła smieci. Raz cały kosz był pełen zurzytych gumek z Biedronki, gdzie rzucili nowe kostiumy Batmana :o Zdziwiło mnie to tym bardziej, bo od miesiąca łykam tabsy anty :o , ale nic nie mówię, bo przynajmniej nie namawia mnie na anala i nie przewraca na brzuch szarpiąc za włosy. p.s. Pan Henio ma coraz większe zakola na czole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessu co za debilny podszywacz. aż mi zal. niee to jest wrecz nieprawdopodobne aby moja laska mnie rąbała na boki, ona nie umie udawać i wcześniej czy pozniej sprawa by wyszła. poza tym ona czasu nie ma, sporo pracuje. a w sumie jestem tak objechany krytyką, ok. ale zadam takie pytanko: z kim ja zdradzam? przeciez nie sam ze sobą no nie? a co najsmieszniejsze to kobiety w stałych związkach chetniejsze są na jednorazowe numerki na boku niz te wolne, wiem z doświadczenia. obie moje te stałe panny-kochanki mają przecież związki, kilka numerków co wywinąłem z innymi wogóle też wiekszośc miała chlopaków czy mężów, tak wiec nie jestem odosobniony chyba w temacie robienia boków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prababka_tulipana
Moj wnuszek ma ogromny temperament, mam 111lat a on czesto pakuje we mnie. Uwazamy, ze to nie kazirodztwo, bo pamietajcie, ze jestem jego prababka, a nie babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_tulipana
Oj, oczywiscie, ze cie rabie na boki. Pamietasz jak ci mowilam, ze zaangazowalam sie w akcje "pomagamy ludow afryki", to wlasciwie byla akcja "ruchamy ludy afryki" w celu powiekszenia przyrostu naturalnego. Generalnie wiele o mnie nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka_tulipana
Nie przeklinaj bo nie oddam ci swoje renty wnuku i bedziesz musial isc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×