Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan_fan_tulipan

zdradzam...

Polecane posty

Gość do podszywaczy
Podszywacze jesteście dziś nearly best of the best :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek_Szatan
U mnie za to nie masz kierowniczego stanowiska, oj bedziemy robic tego anala, wyruchamy Cie za wszystkie czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dlaczego
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat_blizniak_tulipana
Ja sie jeszcze lepiej ustawilam.Moja Jest ksiezniczka malego afrykanskiego panstewska Zulobciagajlo, fakt, ze jest troche podobna do faceta i ma muskulature pudziana mi nie przeszkadza i tak rucham na boku gdzie popadnie. Co nei brachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty jestes z nia z milosci czy dla tego sklepu z wozkami dla dzieci? W takim razie ona Cie kiedys zostawi. A nie mogles jej nauczyc seksu oralnego? Poszedłes na łatwizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka_tulipana
Dzien dobry wnusiu! Musze Ci napisac, ze bardzo sie martwimy, niezmiernie sie zmieniles. Kiedys lubiales prace na polu, pomimo niskiego wzrostu i braku organu rodnych potrafiles pracowac za trzech! Wysylam ci 450 zlotych bo mnie o to prosiles a takze zimowe galoty, bo podobno przeziebiles dupe i twoja mama mowila, ze nie mozesz utrzymac kupy. Bardzo sie o ciebie martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa...... to dzisiaj faceci zdradzaja nie tylko z braku szacunku do wlasnej kobiety ale takze majac wieeelki szacunek do niej ehm :| sluchaj,zdradzaj ile chcesz i ile mozesz,Twoje zycie tylko nie wmawiaj tu nikomu i sobie samemu ze masz szacunek do kogos kogo "kochasz" (bardziej lubisz) szacunek to przede wszystkim lojalnosc i bycie fair wobec drugiej osoby,a nie niezmuszanie go do orala... no i wozki mnie rozwalily !!! to Ci sie udaje w zyciu,Szczesciarz i Frajer zarazem .....phi... narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ram tam tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan-fan_tulipan
Te teksty podszywaczy sa po prostu smieszne! Ide poruchac cos na miasto bo juz mnie to wszystko meczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan-fan_tulipan
Droga babciu, Wlasnie sie znowu obsralem, dziekuje za pieniadze. Nie pisze czesto ostatnio, ale odkrylem nowe hobby - internet,! Mozna udawac sie kogo chce, bo cie nikt nie widzi! Ja np, zgrywam niezlego ogiera i nikt nie wie o braku moich organow rodnych! Wroce na wies, ale musze jeszcze troche posiedziec na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzewczyna_tulipana
Ale ty masz mikrusa! Czy mam to ssac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? To zalosne. Moze dla Ciebie wszystko jest proste. Nawet sie nie wysililes aby jej wytlumaczyc jak ma to robic... Kazdy lubi cos innego. Dalbys jej kilka wskazowek, ale tak na prawde to Ty jej nie kochasz, tylko te pieniadze. Pisales ze masz kolezanke z pracy od TYCH SPRAW... czyli ze ona jest z tego sklepu? Jak dla mnie to ten caly topic to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan-fan_tulipan
Zapraszam na moj kolejny topic, to bu wsrod tych debili podszywaczy nie wytrzymam: www.zoofile-i-ich-krowy-w-oborze.pl Poznalem tam swietnych ludzi! Zapraszam! I jest naprawda normalna atmosfera! bez podszywaczy! ps: aby umiescic zdjecie krowy ktora sie rucha trzeba napisac do moderatora, moj mail obsram_cie_i_siebie@kutasy.male.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ale ja ją nawet kocham, tylko nie daje mi tego czego chcę. Seks analny, fetysze (np. bardzo lubie stopy ;)) są dla mnie bardzo ważne i podniecają mnie na maksa, jestem skłonny chojnie pomóc finansowo kobietce, która sby się na to zgodziła. A już to, że nie mogę mieć porządnego orala, a wszyscy kumple się chwalą że mają, to nie do wytrzymania :( Dlatego jestem zdecydowany: jak nie z moją, to z inną! Dobranoc wszystkim, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysy_chiczyk
Cing ciong Dla nas stopa tez byc wazna Cing Ciong My umiec dobrze wymasowac Cinnnng Moja gaga: 737383938787 dlugie bo to chinskie gaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanie jesteś żałosnym
człowiekiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko się oderwać od forum... lysy chinczyk nie o to mi chodzi. Masaż swoją drogą, ale ja po prostu uwielbiam, jak panienka mi wali kutasa stopami w ładnych czarnych pończochach. Nie ma to jak cooleżanki z pracy ;) Teraz już naprawdę zmykam. Dziewczyny, nawet te zbulwersowane - dla Was całuski w cipuszki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzaca_cipa
dzieki! mnie tam tak dawno nikt nie calowal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzaStopa
Ja mam stope 44 i palce w stopie jak u rak? Podnieca cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadtulipana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ostatni mój post był o godzinie 21:59 a dalej to już jakiś nędzny żart, nie wiem jak to sie stało że ktoś miał zaczerniony mój nick, ale tego nie pisałem napewno ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w zasadzie to proste, poprostu jakiś dowcipny moderator tego forum (w końcu oni widzą wszystko, IP, hasła itp.) podszył sie pode mnie. ja fizycznie nie mogłem tego pisać gdyż po 22:00 przez te burze sieć mi padła i byłem totalnie off-line. ale jak to czytam to ten ktoś miał inwencje, nie powiem. ale te wózki to była już przesada, na samym pocz. pisałem że robie w biurówce a nie kuźwa żadnym sklepie. a to chyba takie troche niezbyt ok podszywać sie na czarnym pod swoich użytkowników??? co??? szanowna redakcjo kaffe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan-fan_tulipan
To prawda o 22:00 bylem w biurze, ale siec padla... ..bo o 21:34 przyszla do mnie moja mama ze wsi i sie darla w nieboglosy, ze wyjechalem do miasta i juz nie ma kto kisic glowa kapusty w beczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko i na temat! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3813620 to jest link do jednego topiku, gdzie koleś też pisał o tym że zdradza panne, widziałem ten topik jak miał sporo postów a potem moderator zabrał mu nicka czarnego i pousuwał posty. jedno sie nasuwa mi do głowy, wsrod adminów jest pewnie jakaś laska co ją facet na boki zrąbał i teraz nie moze znieść że ktoś pisze o takich rzeczach i podszywy wali na maxa z jakiejs chorej prywatnej zemsty. troche to śmieszne i żałosne zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3813620 to jest link do topiku kolesia co też pisał o tym że zdradza swoją panne i zablokowano mu czarnego nicka i pousuwano kilka postów. wiem bo widziałem topik przed i po moderkach. co śmieszne, panny też tutaj piszą że zdradziły swego faceta/męża i nikt nie podszywa, nie grzebie itp. co najwyżej zostają pojechane za to co zrobiły. wniosek nasuwa mi sie tylko jeden: mianowicie pewnie wśród adminów jest jakaś sikorka co ją chłop puścił na lewo i nie nawidzi jak ktorykolwiek facet takie topiki zakłada i z jakiejs swojej chorej zemsty gmera przy tych topikach na potęge. powiem tak: wcale sie nie dziwie żałosny moderatorze ze Twa druga połówka pompowała jakieś inne mięso na boku skoro ty non stop ślęczysz przed tym kompem. coż życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×