Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość young_boy

A może jednak skorzystać z portalu randkowego sympatia?

Polecane posty

Gość young_boy

Kiedy chciałoby się mieć dziewczynę, oczywiście pewnie bardzo dobrze, może najlepiej byłoby ją poznać w swoim otoczeniu, np na studiach. Ale prawda jest taka, że tu np większość dziewczyn jest już zajętych. Poza tym to te same osoby od lat. Niby pozostaje duża liczba dziewczyn z innych kierunków, lat ale jak tu się z nimi bliżej poznać? Cóż, z kontaktu bezpośredniego nie należy rezygnować ale może internetowi też nie należy odmawiać szansy? Kiedyś, kilka lat temu, miałem przekonanie, że to żałosne zamieszczać swoje zdjęcie w portalu randkowym. Że to świadczyłoby, że chwytam się desperacko ostatniej deski ratunku jak tonący. Ale teraz myślę, używając na co dzień grona, naszej klasy, że przecież w obecnych czasach mnóstw ludzi korzysta z internetu i to może być dobry sposób. W końcu ma się dostęp do tak wielu osób. Nigdy na poważnie nie próbowałem w ten sposób kogoś poznać, pewnie też trzeba tam cierpliwości ale słyszałem, że przecież sporo par szczęśliwych par się tak poznało. Powiedzcie co o tym myślicie, a może jakie macie doświadczenia? W sumie myślę sobie, że do stracenia to chyba nie ma się za wiele zakładając tam profil, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tam byłam...
Z mojego doświadczenia takie serwisy mają swoje plusy i minusy. Na pewno rejestruje się tam mnóstwo osób i wydawać by się mogło,że masz nieziemski wybór, jak się jednakokazuje, więcej nie znaczy lepiej. Ja nie znalazłam tam nikogo dla siebie, ale wielu się udało. Dlaczego nie spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda czasu na te brednie :) idź na porządną imprezę lepiej np.koncert dobrego zespołu i tam pełno pozytywnych oszołomów się znajdzie do poznania :) lub imprezę domową tzw.prywatkę , także tam część osób przychodzi by kogoś poznać :) zalogujesz się na portalu ---to jesteś kolejną ofiarą która nie potrafi nikogo zainteresować swoją osobą oko w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd jesteś
? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×