Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewcynka

miłość czy przyjaźń? co o tym myśleć??

Polecane posty

Gość dziewcynka

witam :) postanowiłam tu opisać swoją historię bo już sama nie wiem co o tym myśleć... a więc na początku czerwca poznałam na internecie pewnego chłopaka , zaczęliśmy ze sobą rozmawiać. Na początku wyglądało to jak koleżeńska internetowa znajomość normalne rozmowy o wszystkim . Zaczęliśmy rozmawiać przez skype , on kupił sobie specjalnie kamerke żebym mogła go widzieć , wtedy zączą śmielej ze mną rozmawiać mówił że ejstem śliczna , że jestem jego ideałem że bardzo mu sie podobam i mówił teksty w stylu "dziubku" "aniołku" "słonko" itp... On również bardzo mi sie spodobał ... rozmawialismy ze sobą codziennie całymi dniami , a jesli nie ma mnie na komputerze to do mnie dzwoni i smsuje potrafimy rozmawiac 2 lub 3 godziny przez telefon... mówi mi wtedy że chciał by byc ze mną niestety odległość miedzy naszymi miastami jest dość spora .... i czesto mi mówi ze chciałby byc ze mną ale ta odległość... ostatnio mi napisał że sie chyba we mnie zakochał chociaż wcześniej mówił że on tak nie umie przez internet... po tych wspaniałych czułych słowach smsach i tekstach na gg zrobił sie dla mnie jakis chłodny poczułam dystans miedzy nami jak sie spytałam co sie dzieje to powiedział że to takie jego meskie humorki ... postanowiłam ze bede tak samo chłodna .. wtedy on sie mnie spytał czemu taka dla niego jestem że czuje że sie zmieniłam i od tamtej pory znowu było cudownie rozmowy na gg i skype smsy i długie rozmowy przez telefon .... napisał mi dokłądnie 5 dni temu że sie chyba zakochał a od wczoraj jest znowu jakiś nie swój nie odzywa sie tak i jest chłodny jak sie go spytałam co mu jest to powiedział mi tylko ze jakoś mu smutno i tyle ... postanowiłam znowu sie oddalić i nie kontaktowac sie z nim ... zobacze co tym razem zrobi ... niestety przez to ja mam mętlik w głowie bo już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.. jeśli ktoś to przeczyta i coś mi doradzi będę bardzo ale to bardzo wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze Ci bądż
caly czas taka sama faceci maja to do siebie , ze miewają takie humory a moze to z ego strony taka gra, chce Cię sprawdzic , Twoje uczucia etc jak bedziesz tak robic jak on to zawsze bedziecie miec dylemat jak jest na prawde zachowuj się normalnie, ale trakuj jego slówa z przymruzeniem oka, bo gdybys się bardzo zaangazowała a to by się skonczyło to bedzie Ci cholernie głupio :O musicie dac sobie troche czasu , aby to ogarnąc zycze powodzonka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
dziękuje naprawde dziękuje :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
hehe racja... fajnie by było .. no zobaczymy co z tego wyjdzie ;) ale macie racje bede normalnie sie zachowywac ... z przymrużeniem oczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
O co chodzi, czy ktos moze strescic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
zadzwonił dzisiaj ...... pytał sie co u mnie jak sie czuje tak jak dawniej.... czyli co mam przez to rozumieć?? przeszedł mu ten męski okres czy co?? znowu jest taki jak wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjamk
mialam podobnie, najpierw sie przede mną otworzył, ze kocha, a potem olewał, burkał do mnie i mowił ze to ja jakas dziwna sie zrobiłam kurde, myslalam ze z facetami nie ma takiego problemu , no nie:/ ze tylko baby maja humory , a tu gowno prawda. a jeszcze jedno: moze cie sprawdza. czy tesknisz, czy zabiegasz, dam ci rade: nie zabiegaj. nie warto, bo facet sie znudzi kobietą ktora tak sie zaangazowała faceci wolą nie byc obciążeni odpwiedzialnoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
masz racje:/ .... nie będę zabiegać... będę dla niego obojętna zobaczymy jak sie zachowa i czy mu zależy.... dzięki dziewczyny za rady bo już tyle myśli w głowie miałam że aż głupiałam od tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
hej dziewczyny... wchodze dzisiaj rano na komputer i odzywa sie on na gg rozmawiamy .. i on znowu do mnie że mnie uwielbia że ładnie wyglądam i żebym na skype weszła.. no i weszłam rozmawialismy z godzinke ... on znowu zaczyna tak jak dawniej ja staram sie być twarda.. jak narazie mi sie udaje... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
właśnie rozmawiałam z nim na gg oczywiście skype włączone było jak zawsze... ktos mi puszczał sygnałki od rana i mu o tym napisałam a teraz jak z nim rozmawiałam to ten ktos napisał smsa czy sie z nim spotkam o tym tez mu powiedziałam .... aż wkońcu sie zorjentowałam że to on pisał te smsy i puszczał sygnałki .. przyznal sie ... powiedział ze babcikupił karte za 5 zł i że jakos ją chciał wykorzystac... poczułam sie jak zabawka ... niby jest ok ale coś jednak jest nie tak ;((( to jest strasznie męczące psychicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma przyjaźni między K a M
:) Jest sex ... A tak bardziej poważnie... Miałam kiedyś podobną sytuację ( choć nie była to znajomość na odległość) wydawało mi się że w końcu mam zajebistego kolegę z którym mogę konie kraść ale... niestety rzeczywistość była inna... poszliśmy z sobą do łóżka i po przyjaźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
też już tak powoli zaczynam myśleć.. że ma inne na oku i że sie tylko mną bawi;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
mama Muminka* nie ale on chce sie ze mną spotkać.. i to tak na pare dni....jak on to powiedział zacytuje" chę z Tobą pobyć pare dni"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci radzę spotkać się, bo rzeczywistość moze różnic się od tego jak go sobie wyobrażasz na podstawie gg i tel, ale mówiąc szczerze On jest dziwny, skoro proponuje Ci zebyście parę dni pobyli ze sobą, a jak on to sobie wyobraża , wspólne wakacje?, a wogóle to w jakim jesteście wieku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
dobrze że na skype go widze i widze jego reakcje na różne rzeczy.... on mówi że chciałby być ze mną .. żebyśmy sobie pojechali na pare dni razem żeby mógł być ze mną tyle ile sie da... ja mam 20 lat a on 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
własnie teraz w tym momencie rozmawiam z nim na gg i mu powiedziałam że przez te jego smsy sie poczułam jak zabawka .. to mi napisał że może lepiej żebym z nim nie rozmawiała skoro czuje że mnie rani:||||||| ja chyba zaraz zwariuje ;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakiś desperat, a Ty chcesz się spotkać z Nim? radzę jak najszybciej i oczywiście nie na kilka dni, tylko na kawę zeby wybadać sytuację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
no on taki mi sie wydaje czasami niedojrzały.. wiesz jak to z facetami... i co ja mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm....
czy jego imię zaczyna się na M. ? Bo znam takiego jednego co tak samo pogrywa. I te same teksty pisze co ten twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz zrobić, radzę Ci po raz setny spotkaj się, to się przekonasz czy jest wart Twego zachodu, a tak będziesz się tylko domyślać i wkurzać jego durnymi tekstami, i ponawiam pytanie czy chcesz się z nim spotkać..?..bo może ja czegoś nie rozumiem a Ty chcesz mieć tylko korespondencyjnego kolegę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
nie jego imie nie zaczyna sie na M..... chce się z nim spotkac .. masz racje wtedy będę wiedziala co i jak.. ale czemu on sie tak zachowuje;//// ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już teraz umów sie konkretnie na spotkanie, jak okaże się frajerem to po prostu zwiejesz;) no i napisz co z tego wynikło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
właśnie w tym momencie sie zapytał kiedy sie spotykamy .... i sie martwi co to bedzie jak sie rozjedziemy ... że będę tesnic bardzo bo że on bedzie tesknił to że on jest nieważny ale co ja bede czuła... dziewczyny ja zaraz zwariuje naprawde;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×