Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewcynka

miłość czy przyjaźń? co o tym myśleć??

Polecane posty

Gość dziewcynka
to może lepiej sie z nim nie spotykać... nie wiem moim zdaniem on sam nie wie czego chce;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
no spory kawałek coś koło 300 kilometrów.... teraz mi napisał tak "chce Cie zobaczyc na zywo i pocalowac i utulic i tak sie w oczy napatrzyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie jest czasem autorem romansideł?:P a gdyby coś z tego wyszło (czego Ci życzę) to jabyście rozwiązali problem odległości 300 km to szmat drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
powiem tak.. on jest bardzo romantyczny czuły wrażliwy... pytał sie mnie co bym zrobiła jeśli np by nie chciał sie ze mną rozstać... i wymyślił że byśmy zamieszkaligdzies razem... oo nowy cytat jego oto co mi teraz napisał"fajnie bylo by tak sie spotka i razem patrzec jak slonce zachodzi tak glowka o glowke oparta jak w bajce dysneja" ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
czemu?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo On zyje w świecie fikcji, bajek (Didneya:P) jak On sobie wyobraża przyszlość? ze co ot tak gdzieś zamieszkacie, a Ty czym sie zajmujesz pracujesz, uczysz sie? z czego będziecie sie utrzymywać, On nie ma żadnych obowiązków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka hieronima
podstawowe pytanie: jaki on ma znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
hej dziewczyny sorka że tylko nie pisałam ale nie miałam czasu ostatnio... a z nim jest tak jak było czyli długie rozmowy na gg na skype i przez telefon.. dzisiaj mi przez telefon powiedział tak... rozmawiamy rozmawiamy i mówi mi ze idzie cos zjeśc a ja sie go pytam to jeszcze nie jadłeś a on do mnie że nie bo żyje miłością więc sie go spytałam żyjesz miłością do?? a on mi powiedział " żyję miłością do Ciebie".. czyli znowu jest wszystko ślicznie pięknie.. zobaczymy... wróżka hieronima jego znak zodiaku to "rak" mój to "ryby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Oczywiście, że nie wiesz, czego sama chcesz. Ale, na mój gust, z tego może wyniknąć namiętny romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
Psedłonim wiesz ... ja wiem czego chce.. to on jest jakiś taki niezdecydowany;/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
ehh ... no i jest tak jak było czyli wspaniale po prostu cudnie długie rozmowy czułe słowa... dzisiaj powiedział jak rozmawialiśmy przez telefon"kocham Cie i strasznie mi na Tobie zależy" myślałam że sie popłacze ze szczęścia oczywiście tak to cudnie powiedział......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka____
"Kocham Cie" to są poważne słowa, których nie powinno się rzucać na wiatr. Nie widzieliście się nigdy na oczy, nigdy nie pocałowałaśgo, nie przytuliłaś się czy chociażby nie trzymałaś za rękę i mówisz o miłości ? Nie zrozum mojego pytania źle, ale ile macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka
więc tak ja mam 20 on ma 25 rozmawiamy ze sobą 3 miesiace codziennie na skype przez gg i telefon widzimy sie dzięki kamerkom.. mamy sie spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×