Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PISZCIE KOCHANE PROSZE

Nutramigen a zepsute zęby u dzieci - kto tak miał????????

Polecane posty

Gość PISZCIE KOCHANE PROSZE

Czesc. Moj syn ma zniszczone bardzo zeby na gorze. Mimo iz bardzo dbalam o jego zeby to gora jest po prostu okropna, czarna i bez szkliwa kosmos. Dentysci i pediatrzy mowili ze trudno nie wiadomo od czego to itd i kazali podawac zymafluor to tez podaje do dzis. Ale mam znajomych ktorzy mają mlodsze dziecko o rok a stan zebow jeszcze gorszy niz u mojego. Wieczne od nich zapalenia dziąseł itd tutaj tez zaden z lekarzy nie mogl im pomóc. Pojechali w poniedzialek do krakowa do prywatnej kliniki z dzieckiem aponiewaz bardzo puchly dziąsla i strasznie plakal a lekarz ktory tylko zobaczyl dziecko od razu zapytal czy przypadkiem nie karmili go nutramigenem ? Oczywiscie podawali go dziecku - wszyscy tam specjalisci twierdzą ze to od tego mleka ze za duzo w nim ( czegos tam bo nie pamietam nazwy ) i to ma wplyw na zeby. Ja tez zaczelam powiązywac te mleko z synem i faktycznie moge sie z tym zgodzic. Oprocz tego znam tez inne dzieci ktore pily to mleko i z zebami rowniez mają problem przez to chce zapytac czy ktoras z was tez tak ma? Czy to moze zbieg okolicznosci? Ale z drugiej strony ci lekarze to najlepsi w Polsce chirurdzy dentystyczni od dzieci - ten maly mial w cholere badan i wyszlo na to ze to przez nutramigen wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISZCIE KOCHANE PROSZE
znalazłam kilka podobnych informacji w necie na roznych dzieciecych forach i cos w tym musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __jejku
a ja podaje synkowi nutramigen 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
moja kumpela podawała synkowi Nutramigen, chyba od 6 miesiąca do 10-11 miesiąca. Chłopiec ma teraz 5 lat i wszystkie zęby zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn jadl nutramigen do pierwszego roku zycia teraz ma 12 lat i ma idealne uzebienia (szkoda ze nie moge dodac zdjecia)pozatym nigdy nie chorowal poza lekkim katarem,ja nie zaluje ze karmilam go tym mlekiem teraz jestem w ciazy i gdyby byla okazja zeby karmic nastepne dziecko nutramigenem tez bym to zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pewna ze
to pogloski konkurencji, bo Nutramigen jest najlepszym preparatem mlekozastepczym dla niemowlat na rynku. Ma bardzo dobra opinie pediatrow, wiec ktos musial cos wymyslic zeby inne podobne preparaty rowniez mialy zbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×