Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeeeef

jestem chuda i nie mam piersi

Polecane posty

Gość eeeeeeeeeef

optyczni e wydaje sie wielka a piersi nawet AA nie mam.Mam 165cm wzrosu waze 47kg i za cholere przytyc nie moge a cycki jak u nastolatki ledwo sie wo gole wykluły.. mam 22 lata:(jak tu byc szczesliwą?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek
zrób zdjęcie (bez tważy) zapodaj to ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony Lizaczek
Pewnie masz apetyczne ciałko, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mam 165cm wzrostu, ważę 55kg a moje cycki sięgają pępka. I jakos nie ma to wpływu na moje szczęście lub nieszczęście🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfssdfsdf
daj fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ze swojej strony polecam: wptv.wp.pl/lifestyle.html tam jest taka fajna rozmowa na temat rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki jak u nastolaktki
To fajnie mieć cycki jak u nastolatki w wieku np lat 22 czy 30 :) więc o co chodzi ? To jest ogłoszenie reklama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki jak u nastolaktki
Ja uważam że to zaleta :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnber
to jest wada , bo mozna sie czuc gejem posuwajac cos co nie ma cyckow rozmiaru przynajmniej B . NAwet B to malutkie piersi , ale przynajmniej nie pomyli sie ze to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnber
rozmiar B to abolutne mininimum. Najlepiej jednak jesli rozmiar kobieta ma C , D lub DD , bo E sa juz za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki jak u nastolaktki
Uroda jest odwrotnie proporcjonalna do rozmiaru piersi tj duzy cyc = z twarzy nic :(. Czasem zdarzają się wyjątki ale tylko czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatufek
i co? nie ma wiekszych problemow autorko?? ja mam 178 cm wzrostu i mam rozmiar B i pomysl sobie ze znalazlam takie cudo co sie nazywa biustonosz push-up :) nie sadze ze pomimo iz jestes chudziutka i masz male piersiczki to nie masz zadnych atutow?? :> nie wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze typowy babski tok myslenia. rozkobiecanie sie. robienie z igly widly. ile masz lat? mialas juz kiedys faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam małe cycki ale
najgorsze jest to, że mam całkiem przysadziste udka:O Tzn. nie jestem gruba, mam ok. 92cm w biodrach, ale mam takie dziwne kształty, dość umięśnione i grubsze jak dla mnie nogi:( Wolałabym być chuda wszędzie, nie tylko w cycach:O I niestety się to juz nie zmieni, bo mam 23 lata. Aha, uprzedzając komentarze, i faceta nie miałam, nie sądzę, żeby komuś mogło się takie "coś podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to nie podoba mi sie Twoj tok myslenia. skoro sama o sobie piszesz "takie cos" powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×