Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gentleman007

Szukam mężatki z Wawy

Polecane posty

kobieta kl - asa uważasz ze wszystkie kobiety są teperamentne, ogniste, a faceci są z kolei do dupy i bez wyobraźni. a jeśli kobieta jest chłoda, bo tak jest całe życie, a facet temperamentny ognisty to co ma sobie w łeb strzelić. Sprawę postawiłem jasno i nie mam zamiaru wdawać się w jakąś bezsensowną dyskusję na forum. Chyba jest oczywiste kogo szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta kl-asa
:D oczywiście, widać KOGO szukasz, nieściemniaj tylko z tym dżentelmeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wyraźnie napisałem "Jeśli to co piszę nie jest dla Ciebie trywialne - napisz". Ty uważasz to co napisałem za trywialne - więc oszczędź tej niepotrzebnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel_81 no cóż... jesteś wolna, podaj powód dla którego miałbym zainteresować się Twoją osobą, oraz powód dla którego interesują Cię żonaci mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze są tylko nie z warszawy i nie posiadają czarnych włosów i brązowych oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam to z lekko zlosliwa ironia ;) nie szukam (poki co) wrazen u zonatych facetow ;) :) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligea... nic nie było wspomniane o kolorze oczu, włosów... :) Brązowe, niebieskie, zielone... ważne aby nie były smutne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligea - wiesz to nie musi być sama Warszawa... ale gdyby tak przyszło jechać powiedzmy do Zakopanego, albo do Szczecina to sama rozumiesz że trochę ta podróż w jedną stronę by zajęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym temacie nie ale na innym jego był ten warunek ;) w stopce miałes ten sam mail ;) słodziutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligea - ale mnie rozszyfrowałaś:) Poza tym przemyślałem sobie i stwierdziłem że nie muszę się kurczowo trzymać tego co napisałem o wyglądzie, bo wygląd tak naprawdę zależy od wielu czynników. Od chociażby uśmiech Twój przed komputerem, zależy od tego czy to co napiszę zagra pozytywnie czy negatywnie na Twoich emocjach. Podobnie w rzeczywistości... jeśli pragniemy komuś dać od siebie kawałeczek ciepła, nieba, to jakoś nie wyobrażam sobie że to nie zostanie nieodwzajemnione... :) zresztą co ja będę tu filozofował - do filozofowania i rozmów szukam kobiety (nie tylko do sexu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz zmiana twojego kurczowego trzymania się jakis dziwnych trendów daje szanse równie atrakcyjnym blondynkom czy rudym :) a przeciez niejedna kobieta potrafi zmienic męskie gusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligea... chcesz powiedzieć że uległem Twojemu wdziękowi i urokowi osobistemu... dobrze, niech tak będzie...:) Kobiety wszak potrafią zmiękczać facetów:) Może coś Ligea napiszesz o sobie, jeśli nie tu to prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytaj pomiedzy wierszami :D:D:D urokowi moze nie ale Cie zaciekawiłam :D jako jedna z niewielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiłaśjako jedyna
która zwróciła na niego pozytwnie uwagę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liega... zaciekawiłaś, głównie sposób w jaki wyrażasz myśli. Taki znany mi jakoś jest. Poza tym nie atakujesz jak inne (czy to pomarańczowe) czy pod czarnymi nickami, tylko prowadzisz konwersację - ciekawą konwersację. Myślę że swój swojego pozna, ale i swój do swojego ciągnie:) - gdzieś tam podświadomie, a czy to chemia, czy fluidy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejoo
odbierasz maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×