Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvbvcb

ANKIETA - co jest dla Was ważne w miłości

Polecane posty

Gość cvbvcb

Proszę byście wypunktowali co jest dla Was najwazniejsze w związku, a co ważne mniej. Zastanówcie się dobrze przed odpowiedzią. Zastanówcie się czy - jeśli umieścicie "słowa Kocham cię" na koncu to czy rzeczywiście moglibyście byc z kimś z kim łączy Was seks i wspolne hobby, ale nigdy nie słyszycie że jestescie kochane. Zastanówcie się - umieszczając np. seks na koncu - czy rzeczywiscie możecie życ z kimś kto jest dobry i kochany, ale seks jest klapą. Potrzebne mi to będzie do rozdziału pracy którą po wakacjach muszę napisać. - Wierność - Słowa "Kocham Cię" oraz inne - Twoja satysfakacja w seksie (orgazm) - Jego/Jej satysfakcja w seksie (orgazm) - Seks ogólnie - satysfakcjonująca częstotliwość, różnorodność itd - Wspólne zainteresowania, pasje - Podobne lub identyczne poglądy na życie, związek, pieniądze w związku itd. - Gesty (pocałunki, przytulanie, dotyk) bez podtekstu seksualnego - Zazdrość - Pamięć o rocznicach, urodzinach, imieninach - Równa chęć do posiadania lub nieposiadania dzieci - Dobre kontakty Jego/Jej z Twoimi znajomymi i rodzicami - Długie rozmowy nie tylko o rzeczach przyziemnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Miłość - uczucie, że jestem kochana 2) Wierność 3) Podobne lub identyczne poglądy na życie, związek, pieniądze w związku itd. Równa chęć do posiadania lub nieposiadania dzieci 4) Gesty (pocałunki, przytulanie, dotyk) bez podtekstu seksualnego 5) Seks ogólnie - satysfakcjonująca częstotliwość, różnorodność itd Jego/Jej satysfakcja w seksie (orgazm) Twoja satysfakacja w seksie (orgazm) 7) Słowa "Kocham Cię" oraz inne 8) 7) Długie rozmowy nie tylko o rzeczach przyziemnych 9) Dobre kontakty Jego/Jej z Twoimi znajomymi i rodzicami 10 ) Zazdrość 11) Pamięć o rocznicach, urodzinach, imieninach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko widac ze nie piszesz pracy tylko potrzebujesz to dla wlasnego widzi mi sie osoba piszaca prace na podstawie ankiet nie sugeruje odpowiedzi na poczatku i nie ustala sobie tylko swoich wybranych punktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×