Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarenka7824

Chlopak nie chce zobaczyc fotki....

Polecane posty

Gość Sarenka7824

Poznalam w necie chlopaka wydaje sie fajny dobrze sie z nim pisze na gg, teraz zaproponowal po 3 dniach spotkanie dla mnie jest ono mozliwe i raczej sie zgodze dziwne jest dla mnie tylko to ze on nie prosil mnie wogole o zadna fotke . Nie chce wiedziec jak wygladam a chce sie spotkac?Moze sam jest brzydki i boi sie ze wtedy ja tez bede chciala go zobaczyc?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka7824
Nie no walsnie w tym rzecz ze ja tez bym wolala go nie widziec przed spotkaniem bo wydaje mi sie fajnie tak calkiem w ciemno sie umowic i jakos bardziej romantycznie sama nie wiem wole sie rozczarowac na miejscu niz po zdjeciu, tylko troche to dziwne sie wydaje mi....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka7824 => nie prosi Cie o fotkę, bo wtedy automatycznie sam by musiał Ci dać swoją i wtedy: 1) jeśli nie za bardzo wygląda nie byłoby spotkania :P 2) może boi się wysyłać nieznajomym swoje fotki :D imo opcja (1) nie chcę Cię wystraszyć swoją fotką ... może faktycznie aż tak źle wygląda :classic_cool: a może tylko źle wychodzi na fotkach spotkanie po 3 dniach ? heh ... tylko jedno mi się nasuwa na myśl ale nie ważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
a potrafisz odwrócić się na pięcie jak okaże się obrzydliwy, ja tam wole wiedzieć z kim mam się spotkać, a jak ze zdjęcia wynika, ze dno, to mówię sorry i kończe znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka7824
No wiem ze moze za wczesnie po 3 dniach ale do miejsca w ktorym mamy sie spotkac ja i tak sie wybieralam bo mam tam cos do zalatwienia wiec mysle ze co mi szkodzi sie przekonac i spotkac . a za dlugo pisac ze soba tez chyba nie dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka7824
No planowalam tak wlasnie zrobic ze sie odwrocic na piecie jakby co zwllazcza ze nie bedzie wiedzial ze to ja bo poza tym to ja sie musze jechac do innego miasta do niego(tyle ze i tak sie wybieralam tam z kolezanka na zakupy) i mialo byc tak przy okazji. zly pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
a może nie chce pokazać fotki bo nie jest tym za kogo sie podaje ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
no w sumie racja, ale jakiś znak rozpoznawczy przecież musicie mieć, a jak będzie w tym miejscu stalo dwóch jeden atrakcyjny, a drugi nie, podejdziesz i okaże się ,że to ten brzydki, to będzie zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze czy nie :P ja patrze na troche inaczej bo jestem facetem Jesli zalozymy ze jestem singlem i poznalem kogos przez gg / siec - choc tego typu znajomosci nie zawieram i chcialbym sie spotkac po trzech dniach ... no coz, na pewno poprosilbym ją o zdjecie :P skoro nie chce to "troche" dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
a moze chce ją porwac ;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie => "nie chce fotki bo chce się spotkać koleżeńsko a ty sobie coś wyobrażasz" buhaha :) po 3 dniach pisania na gg, facet się chce spotkać z dziewczyna w "realu" na bank chodzi mu o koleżeństwo :D jaaasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
na podzespoły do przeszczepu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
hm... no mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie interesuje Go jak wygląda ,bo niczego nie planuje." ehh ... jakby niczego nie planował to po co by chciał się spotkać ? hę ? jakoś mi się nie wierzy że zdrowy facet może nie "kombinować" w takiej sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
a moze sie po prostu koles nudzi, i chce sie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka7824
Ale wiem napewno ze jest tym ktorym sie podaje bo zna jakby moich znajomych tylko ze takich z ktorymi nie utzrymuje kontaktu. ma przyjsc z roza tak go poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka7824
No pisal wlasnie ze sie nudzi a samemu nie ma gdzie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ma przyjsc z roza tak go poznam" jak romantycznie :P jak w TV normalnie :D jak Ci się nie spodoba to lepiej zrób odwrót zanim się zorientuje że to Ty. tak będzie prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
hm... no nie wiem, ja bym sie jeszcze wstrzymała, ale to twoja decyzja, inni napewno pomogą bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No pisal wlasnie ze sie nudzi a samemu nie ma gdzie isc" no to extra ... desperat, bez znajomych (to jeszcze ujdzie), bez zainteresowan (skoro ma tyle czasu), bez pomyslow co by zrobic. Jednym slowem du.pa nie facet :P powodzenia na randce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka7824
Ma zainteresowania bo pisal zreszta 18 latek no to chyba moze sie nudzic w wakacje no nie wiem chce wierzyc ze jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"akoś mi się nie wierzy że zdrowy facet może nie "kombinować" w takiej sytuacji " w tej chwili cieszę się iż nie jestem zdrowym facetem i nie mam ochoty spać z każdą znaną mi dziewczyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula paoma
super idź na to spotkanie ale ty głupia jesteś super adrenalina dopiero na miejscu się przekonasz ja tak robiłam i mam co wspominać, teraz myślę o tym z uśmiechem na twarzy zabezpieczałam się tym, że mówiłam że pójdziemy tylko na spacer do jakiegoś tam sklepu, jak mi się nie podobał to kończyłam spacer a jak sie podobał to spotkanie przedłużyło się :-) a to oczekiwanie jest najlepsze :-D co wyskoczy maszkara czy ciacho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×