Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarenka7824

Chlopak nie chce zobaczyc fotki....

Polecane posty

Gość tyryty
hm... no to sie z nim spotkaj, mozesz potem załowac, a jezeli okaze sie dupkiem noo to przeciez dalej z nim kontaktu nie musisz utrzymywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka7824
No walsnie chyba pojde , dzieki wam!!! wlasnie to oczekiwanie jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
powodzenia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaaaW
a moze po prostu dla chlopaka nie jest najwazniejszy wyglad? i dlatego nie prosil o fotke? dobrze sie dogadujecie to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie => zapomniałem dodać - każdy zdrowy (czy tam normalny) samotny facet, tj. nie będący w stałym związku, będzie kombinować w takiej sytuacji. Jeśli nie na 1. spotkaniu, to jakiejś perspektywie czasu. Sarenka7824 "Ma zainteresowania bo pisal zreszta 18 latek no to chyba moze sie nudzic w wakacje no nie wiem chce wierzyc ze jest fajny" hmm ... 18 lat ... proszą patrzeć to co wyżej napisałem :P wg mnie - nie jest fajny. ale to moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
MartaaaaW a moze po prostu dla chlopaka nie jest najwazniejszy wyglad? i dlatego nie prosil o fotke? dobrze sie dogadujecie to najwazniejsze jasne, moze ma niedorozwój prącia i tylko chce przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jasne, moze ma niedorozwój prącia i tylko chce przyjaźni" dobre :D hmm .. zastanówmy się ... 18 lat nudzi się bez zainteresowań bez znajomych nie ma pomysłu co robić z wolnym czasem poza szukaniem po necie ... po 3 dniach pisania na gg chce się spotkać z dziewczyną nie chce fotki widac jest tak zdesperowany ze mu nawet na fotce / wygladzie nie zalezy. I na pewno nie chodzi mu przeciez o to ze chce "zaliczyc" a jedynie o platoniczna przyjazn polaczona z wymiana pogladow ... rozmowa ... :P taaa... chyba or.alna rozmowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaaaW
ol cia - napisalam, ze moze dla niego wyglad nie jest NAJWAZNIEJSZY- tak Cie dziwi, ze dla kogos moze byc cos wazniejszego? moze chca sie po prostu spotkac bo wydali sie sobie mili? maja wspolne tematy? a do porozmawiania chyba wyglad nie ma znaczenia...chyba, że Ty poznając faceta od razu myślisz o Nim w kategorii chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
ja nie praktykuję poznawania przez internet, ale to zaaranżowane przez nich spotkanie ma jasny aspekt i wygląd jest niebagatelny, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'a do porozmawiania chyba wyglad nie ma znaczenia" ma, ktoś nie może odpychać swoją fizycznością, zachowaniem, wyglądem. Nie mówię tu o tym że facet ma być model, a babka 90-60-90 :P w rozmowie wygląd się liczy i to bardzo, chociaż może wygląd to złe słowo ... powiedzmy prezencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ludzie :) spotkania po kilkudniowej znajomości z sieci. naprawdę sądzicie że to chodzi o rozmowę i przyjaźń ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaaaW
o co chodzi wie tylko ten chlopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
ja na studiach się nieżle naciełam tak apropos wygladu, chłopak z innego kierunku zaprosił mnie na randke, wszystko super, bo wcześniej zwróciłam na niego uwagę, baaardzo przystojny, spotykamy się, ubrany elegancko i na pozór wszystko jak należy. Otwiera gębę, a tu taki fetor,ze padam i tyle było naszego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ol cia => współczuję :( tak to bywa że niektórzy nie dbają o powiedzmy ogólnie higienę a to też się składa na wygląd (schludny) czy prezencję. Więc MartaaaaW proszę nie pisz, że wygląd się nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmacomkaaa
To bedzie jakis lipny koles!!!!!!!!! UWAZAJ ja tak mialam kiedys, gadalam i dzwonilam sobie z chlopakiem 3 miechy, on mial moje fotki , ale swoich mi nie wyslal, bo nie mogl zeskanowc cos mu skaner nie dzialal (to bylo z 6 lat temu i cyfrowki nie byly jeszcze popularne). Opisywal siebie jako wielkiego przystojniaka, zeby byla jasnosc :> Gdy go zobaczylam okazal sie chodzaca masakra. Po prostu O B L E C H. Teraz sie z tego smieje ale wtedy nie bylo mi do smiechu. Zwlaszcza ze mialam jakies 15-16 lat, on 18 i caly czas robil aluzje do seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaaaW
nigdzie nie napisalam, ze yglad sie nie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie moj topic ? no wiec wystawil mnie!!! 21:52 Sarenka3842 PIsalam ostatnio czy spotkac sie z chlopakiem z neta jak nie chce fotki, no i jednak sie umowilam jechalam do inego miasta 4 h pociagiem i on nie przyszedl i zadnej wiesci od niego. Jestem zalamana juz nigdy nie zaufam mezczyznie nie mowiac juz jaka byla to podroz z 3 przesiadkami w temn upal , teraz pecherze na nogach i mam za swoje! 22:12 greckie wesele to on nie mógł ruszyć czterech liter, tylko Ty wlokłaś się do niego, narażając się na śmieszność? Niech ta przygoda będzie przestrogą dla innych napalonych lasek 22:32 Zaradna23 o rany!!! ale sie laska poniżyłaś 22:34 deseftgerte jestem w szoku, jak mogłas do niego jechać? on na pewno obejrzał sobie Ciebie \"z ukrycia\" i nara 22:35 Apostoł Nienawiści Łe, nie no. Pułapka ganiająca mysz? 22:38 niunia1982 głupota 01:40 karmacomkaaa a czy Ty przypadkiem nie mialas byc w tym miejscu \"i tak, przy okazji\" ???? 04:53 olejzpierwszego hmmmm czy ja iwem czy sie ponizylas... ze przyjechalas ty to nie.... ale ze spotykasz sie z gosciem co ci fotki nie chcial podeslac to juz skrajna glupota.... 09:05 enamorada Nie no, sorry, ale w tym przypadku to on zachowal sie glupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×